• Ecolab Laudamonium – Środek do dezynfekcji powierzchni – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Laudamonium – Środek do dezynfekcji powierzchni – 2 l

Kod towaru: 303930

Cena brutto 93,50

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Laudamonium – Środek do dezynfekcji powierzchni – 2 l

Opis

Ecolab Laudamonium – Środek do dezynfekcji powierzchni – 2 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń, niezawodny także w obszarach podwyższonego ryzyka. Receptura preparatu zaprojektowana została z myślą o specjalistycznej ochronie przeciwbakteryjnej w przypadku kontaktu ze skórą, stanowi to nieocenioną pomoc w walce z krzyżowym przenoszeniem bakterii w takich obiektach jak baseny, strefy Spa czy w placówkach związanych z sektorem medycznym.

Płyn skierowany jest przede wszystkim do klientów dla których wysoki poziom higieny stanowi priorytet. Laudamonium sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni np. metali czy tworzyw sztucznych. Niezwykle wydajne dozowanie preparatu zagwarantuje utrzymanie sterylności w bardzo przystępnej cenie.

Preparat marki Ecolab to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie efektywność oraz wygodę wykonywania prac związanych z utrzymaniem czystości. Silnie skoncentrowana receptura środka wystarczy na bardzo długi czas, co pozytywnie wpłynie na środowisko poprzez ograniczenie odpadów z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, preparat neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je świeżą wonią.


Zastosowanie

Preparat stosować w odpowiednich stężeniach uzależnionych od stopnia zabrudzenia:

  • Czyste powierzchnie - 10 ml na 1 litr wody
  • Zabrudzone powierzchnie - 20 ml na 1 litr wody
Tak uzyskany roztwór należy nanieść bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia na około 60 minut. Na koniec spłucz wszystko czystą wodą.


Parametry

Pojemność:2 l