• Lenor Professional Linen Care - Płyn do płukania ubrań, niebieski, 200 prań - 5 l - Higiena.NET

Lenor Professional Linen Care - Płyn do płukania ubrań, niebieski, 200 prań - 5 l

Kod towaru: 929016

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 68,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Unilever Polska

Marka: Lenor

W magazynie: 6 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lenor Professional Linen Care - Płyn do płukania ubrań, niebieski, 200 prań - 5 l

Opis

Lenor Professional Linen Care - Płyn do płukania ubrań, niebieski, 200 prań - 5 l

Profesjonalny płyn do zmiękczania tkanin marki Lenor. Jest nieocenionym wsparciem w trakcie wykonywania codziennych obowiązków i pomaga zadbać kompleksowo o nasze ubrania.

Płyn do płukania Lenor sprawi, że Twoje tkaniny staną się miękkie i przyjemne w dotyku, co odczuwalnie zwiększy komfort ich noszenia. Jego regularne stosowanie pozwoli przedłużyć życie naszych ubrań. Oprócz tego, płyn Lenor ułatwi także ich prasowanie. Co więcej, aby w 100% usunąć przykre zapachy z ubrań i zapewnić nam utrzymującą się przez długi czas świeżość, płyn Lenor został wykonany w innowacyjnej technologii, dzięki której przyjemny aromat z ubrań uwalniany jest w wyniku tarcia podczas ich noszenia. Z oferowanym płynem nasze ubrania będą pachniały jak wyjęte dopiero z pralki.

Skoncentrowana receptura działa nawet w bardzo małych dawkach. W połączeniu z pojemnym opakowaniem, oferowany płyn wystarcza na 200 prań. Gwarantuje to oszczędność pieniędzy, oraz pozwala redukować ilość pozostałych odpadów po plastikowych butelkach.


Instrukcja stosowania

Ilość potrzebnego płynu do płukania zależy głównie od wagi prania. Do dozowania polecamy wykorzystać nakrętkę płynu. Na 1 kg prania, najlepiej wykorzystać 5 ml płynu, jak na poniższym przykładzie:

  • 5 kg prania - 25 ml koncentratu
  • 10 kg prania - 50 ml koncentratu


Parametry

Pojemność:5 l
Średnia ilość prań:200
Zapach:Wiosenny, świeży

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!