• Lucart AirTech Select – Ściereczka uniwersalna z celulozy nadmuchiwanej gorącym powietrzem, 29x34 cm - Higiena.NET

Lucart AirTech Select – Ściereczka uniwersalna z celulozy nadmuchiwanej gorącym powietrzem, 29x34 cm

Kod towaru: 853002B

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 18,60

Ilość:

Jednostka miary: bind

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 41 bind
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart AirTech Select – Ściereczka uniwersalna z celulozy nadmuchiwanej gorącym powietrzem, 29x34 cm

Opis

Lucart AirTech Select - Ściereczka uniwersalna z celulozy nadmuchiwanej gorącym powietrzem, 29x34 cm – 40 sztuk

Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt Lucart AirTech to absolutna innowacja i nowość w temacie ręczników papierowych i czyściw. Produkcja ściereczek odbywa się poprzez nadmuchiwanie celulozy za pomocą gorącego powietrza. Tak uzyskany materiał nosi nazwę Airlaid i ma charakterystyczną, lekko szorstką fakturę, a jednocześnie wyróżnia się mocnym splotem. W efekcie tego, Lucart AirTech posiada większą chłonność i wytrzymałość, niż inne ręczniki papierowe i czyściwa dostępne na rynku. Ze względu na te cechy - ściereczki mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Moga być z powodzeniem użytkowane zarówno w branży gastronomicznej - produkt jest przeznaczony do kontaktu z żywnością - jak i w zakładach fryzjerskich, a nawet w specyficznych i trudnych warunkach, jak przemysł czy warsztaty samochodowe.

Lucart AirTech ze względu na wcześniej wspomnianą wysoką chłonność, doskonale wspiera czyszczenie rozlanych płynów, takich jak np. olej, słodkie napoje, woda czy detergenty. Wytrzymałość ściereczek jest tak duża, że mogą być one wykorzystywane kilkukrotnie. Po wytarciu plamy z wody za pomocą Lucart AirTech - wystarczy pozostawić ściereczkę na kaloryferze lub jakimkolwiek innym, suchym miejscu. Po kilku godzinach - produkt może być ponownie użyty. Poprawia to znacznie efektywność pracy, jak i zmniejsza zużycie ściereczek, co ma wpływ na oszczędność pieniędzy i ochronę środowiska.

Opakowanie Lucart AirTech zawiera 40 ściereczek o rozmiarze 29 x 34 cm. Kwadratowy kształt pozwala łatwo przechowywać produkty celulozowe nawet w ciasnych miejscach. Góra opakowania posiada otwór dozujący, który pozwalana łatwe wyjmowanie ściereczek wtedy, gdy tylko są potrzebne. Taki sposób pobierania ściereczek pozwala również na zachowanie pełnej higieny, ponieważ nie trzeba wyjmować wszystkich sztuk z opakowania. Pojedynczo dozowana ściereczka nie ma dzięki temu wcześniejszego kontaktu ze szkodliwymi drobnoustrojami.


Cechy produktu

  • Innowacyjna technologia - celuloza nadmuchiwana gorącym powietrzem
  • Ogromna wytrzymałość, z możliwością wielokrotnego użytku
  • Duża chłonność = łatwe i przyjemne czyszczenie z różnych płynów
  • Uniwersalne zastosowanie - od branży spożywczej, po fryzjerstwo, kończąc na przemyśle
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Łatwe i wygodne dozowanie z opakowania


Parametry

Materiał wykonania:Tworzywo Airlaid - celuloza nadmuchiwana gorącym powietrzem
Wymiary ściereczek:29 x 34 cm
Ilość w opakowaniu:40 szt.
kolor:biały
Jednostka sprzedaży:1 opakowanie = 40 szt.

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.