• Lucart EcoNatural 3.800 - Czyściwo w roli, 3 warstwy, 200 m, celuloza Fiberpack - 2 rolki - Higiena.NET

Lucart EcoNatural 3.800 - Czyściwo w roli, 3 warstwy, 200 m, celuloza Fiberpack - 2 rolki

Kod towaru: 851217

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 74,45 109,65

109,65 zł Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 11 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart EcoNatural 3.800 - Czyściwo w roli, 3 warstwy, 200 m, celuloza Fiberpack - 2 rolki

Opis

Lucart EcoNatural 3.800 - Czyściwo w roli, 3 warstwy, 200 m, celuloza Fiberpack - 2 rolki

Oferowane czyściwo EcoNatural 3800 marki Lucart, to rozwiązanie, które w doskonałej równowadze łączy trzy elementy, tj. świetną jakość, oszczędne zużycie oraz troskę o środowisko naturalne. To najgrubsze z oferowanych czyściw linii EcoNatural dlatego stanowi ono bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak fabryki, warsztaty samochodowe czy kuchnie w restauracjach.

Produkty z linii EcoNatural stworzone zostały przy wykorzystaniu nowoczesnej i jedynej w swoim rodzaju, ekologicznej technologii opracowanej specjalnie dla marki Lucart. Prezentowane czyściwo papierowe wykonane jest w 100% z celulozy pozyskanej z kartonów po napojach. Tworzywo to nosi nazwę Fiberpack, a w czasie jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Proces ten jest w pełni ekologiczny, co potwierdza również certyfikat Ecolabel, przyznawany wyłącznie artykułom spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi.

Materiał Fiberpack odznacza się świetną jakością i cechami, które znaleźć możemy w czystej celulozie. Prezentowane czyściwo w roli zapewnia przede wszystkim wysoką chłonność, dzięki czemu sprawdza się idealnie podczas zbierania różnego rodzaju rozlanych płynów, takich jak np. rozpuszczalniki, oleje czy woda. Wyróżnia się także bardzo dużą wytrzymałością - nawet po namoczeniu różnymi środkami czyszczącymi czy płynami do dezynfekcji. Przekłada się to bezpośrednio na poprawienie efektywności naszej pracy. Nawet najtrudniejsze zadania wykonamy w znacznie krótszym czasie. Dzięki temu zużyjemy także zdecydowanie mniej ściereczek, a oferowane opakowanie wystarczy na dłużej i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Jedna rolka czyściwa EcoNatural 3800 ma długość 158 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie prawie 1 kilometr produktu do wykorzystania. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, np. w halach przetwórstwa żywności czy liniach produkcyjnych.

Cały system został zaprojektowany, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z odpowiednim dozownikiem lub uchwytem, to bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że czyściwo nie miało wcześniej kontaktu ze szkodliwymi drobnoustrojami. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jego żywotność.


Cechy produktu

  • Duża ilość - prawie 1 km czyściwa papierowego
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne = łatwe zbieranie płynów
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Przyjazne dla środowiska - wykonane w 100% z włókien pochodzących z recyklingu
  • Tworzywo Fiberpack - makulatura o właściwościach celulozy


Kompatybilne produkty

Czyściwo jest kompatybilne z dozownikami i uchwytami marki Lucart o kodach 892001, 892002 oraz 892223I.


Parametry

Materiał wykonania:Surowiec wtórny Fiberpack (celuloza)
Liczba warstw:3
Wymiary odcinka:25 x 25 cm
Długość rolki:200 m
kolor:caffe latte
Liczba listków:800
Jednostka sprzedaży:1 karton = 2 rolki
Perforacja:tak

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.