• Lucart Identity Toilet - Dozownik do ręczników papierowych, system autocut - Czarny - Higiena.NET

Lucart Identity Toilet - Dozownik do ręczników papierowych, system autocut - Czarny

Kod towaru: 892982A

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 136,20

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Identity Toilet - Dozownik do ręczników papierowych, system autocut - Czarny

Opis

Lucart Identity Toilet - Dozownik do ręczników papierowych, system autocut - Czarny

Funkcjonalny dozownik marki Lucart do wydawania ręczników papierowych w formie pojedynczych listków. Cechą wyróżniającą prezentowany dyspenser na tle konkurencji jest przede wszystkim fakt, że umieszczona w nim rolka jest bardzo wydajna i wystarcza na długi czas. Wszystko za sprawą innowacyjnego systemu autocut, który pomaga kontrolować jej zużycie. Oferowane urządzenie odcina listki o określonej długości z rolki wewnątrz, dzięki czemu wydawany jest zawsze jeden listek ręcznika papierowego. W połączeniu z wbudowanym w mechanizm hamulcem, cała konstrukcja zapobiega niepotrzebnemu rozwijaniu rolki i ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie kosztów utrzymania naszych łazienek.

Zastosowany system ma również przełożenie na zwiększenie poziomu higieny w miejscach, którymi zarządzamy. Podczas używania prezentowanego dozownika marki Lucart goście naszych łazienek mają gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nich arkusza ręcznika papierowego. Oprócz tego, szczelna obudowa urządzenia wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zabezpiecza zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, np. szkodliwymi drobnoustrojami czy aktami wandalizmu. Dzięki temu sprawdzi się perfekcyjnie w różnego rodzaju miejscach publicznych o średnim lub dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach handlowych czy dworcach, ale nie tylko. Gwarancja zachowania higieny umieszczonego wewnątrz ręcznika papierowego sprawia, że dozownik stanowi popularny wybór wśród placówek związanych z sektorem medycznym, np. szpitali czy przychodni lekarskich.

Dozownik został zaprojektowany i wykonany z troską o każdy szczegół. W idealnej harmonii łączy w sobie wygodę i estetykę. Prosty design w eleganckim, czarnym kolorze nadaje dozownikowi profesjonalny, nowoczesny wygląd. W połączeniu z wysoką funkcjonalnością, Twoje łazienki pozostawią po sobie bardzo dobre wrażenie. Warto także dodać, że oferowane urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Czyszczenie gładkiej obudowy zajmuje niewiele czasu, a sama wymiana wkładów ręcznika papierowego jest wygodna i po prostu łatwa. Twój personel będzie mniej obciążony, a dzięki temu zwiększy się jego wydajność pracy.


Cechy produktu

  • Gładka obudowa = łatwe czyszczenie
  • Dozowanie pojedynczych odcinków = oszczędność wkładów
  • Szczelne zamknięcie = większa higiena
  • Prosta wymiana wkładów
  • Schludny, profesjonalny wygląd
  • Redukcja niepotrzebnego rozwijania rolki
  • Zamknięcie na kluczyk = większe bezpieczeństwo


Kompatybilne produkty

Dozownik jest kompatybilny z ręcznikami papierowymi w systemie Lucart Identity o kodach: 861059E, 861061E, 861126, 861058E oraz 861055E.


Parametry

Materiał wykonania:Tworzywo sztuczne
Kolor:Czarny
Wysokość:38,1 cm
Szerokość:29 cm
Głębokość:22,3 cm
Jednostka sprzedaży:1 dozownik