• Ecolab Magic Maxx – Preparat do gruntownego mycia powierzchni – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Magic Maxx – Preparat do gruntownego mycia powierzchni – 1 l

Kod towaru: 3045480/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 37,95

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Magic Maxx – Preparat do gruntownego mycia powierzchni – 1 l

Opis

Ecolab Magic Maxx – Preparat do gruntownego mycia powierzchni – 1 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do pielęgnacji wodoodpornych powierzchni. Magic Maxx charakteryzują silne właściwości nabłyszczające i nawilżające. Sprawdzi się perfekcyjnie zarówno w przypadku czyszczenia ręcznego jak i przy użyciu automatów myjących w takich miejscach jak biurowce, obiekty przemysłowe czy szkoły.

Silnie skoncentrowana, bardzo szybko odparowująca receptura Magic Maxx usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, a także nada powierzchniom blasku. Preparat jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla każdego rodzaju wodoodpornych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed osadzaniem się zabrudzeń wynikających z dalszej eksploatacji. Wydajne, niezwykle ekonomiczne dozowanie środka umożliwi utrzymanie wysokiego poziomu higieny w przystępnej cenie.

Dodatkowo, preparat marki Ecolab zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas świeżą wonią. Niezwykła funkcjonalność środka wpłynie pozytywnie na prace związane z utrzymaniem czystości, wyraźnie poprawiając wygodę i skracając czas potrzebny na ich wykonanie.


Zastosowanie

Przed przystąpieniem do pracy przygotuj roztwór preparatu. W zależności od stopnia zabrudzeń użyj od 50 do 150 ml środka na 10 litrów czystej wody. Przy pomocy tak uzyskanego roztworu umyj powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia. Stosowanie preparatu nie wymaga spłukiwania.


Parametry

Pojemność:1 l