Mamibot EXVAC 660 Grey - Robot odkurzający i mopujący - Szary

Kod towaru: GREY

Cena brutto 1377,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1

Opis

Mamibot EXVAC 660 Grey - Robot odkurzający i mopujący - Szary

EXVAC 660 to najnowszy model od renomowanego producenta robotów sprzątających Mamibot. Następca modelu PREVAC 650 oferuje znacznie więcej niż Ci się wydaje. Grey to model wykorzystujący najnowsze technologie, aby poprawić algorytmy sprzątania i wykonać swoją pracę w dużo krótszym czasie. Jego konstrukcja również się zmieniła - teraz twój robot jest niższy niż kiedykolwiek i może sprzątać we wcześniej niedostępnych miejscach. Usprawnieniu uległ także silnik i system szczotek. Przekonaj się już teraz dlaczego warto, aby Mamibot Grey zamieszkał w Twoim domu!


Odkurza i mopuje

Pojemnik na odpady i gąbka mopująca

EXVAC Grey to odkurzacz samodzielnie dbający o Twój dom. Jak na wyjątkową maszynę przystało - odkurzanie to nie jedyna funkcja, jaką może poszczycić się ten robot. Inżynierowie z USA zaprojektowali go bowiem z myślą o dwóch odmiennych rodzajach porządków domowych. Teraz z pomocą Mamibota Grey możesz odkurzyć, a następnie wymopować wszystkie podłogi w swoim domu. A co ty będziesz robić w tym czasie? Proponujemy filiżankę kawy i spokojny seans z książką, na którą nigdy nie masz czasu ;)

Odkurzacz działa inaczej w zależności od wybranego pojemnika na odpady. Montaż każdego z nich to kwestia chwili, a dzięki szybkiej zmianie robot otrzymuje zupełnie nowe możliwości.

Zbiornik do zanieczyszczeń suchych potrafi pomieścić aż 600 ml kurzu i drobinek. Wyposażony jest w dodatkowy silniczek wspomagający główny mechanizm urządzenia. Nie wierzysz w skuteczność sprzątania? My też nie wierzyliśmy, dopóki sami nie zobaczyliśmy ile brudu zebrał EXVAC z naszej podłogi w zaledwie 10 minut. Skąd to się bierze..!

Pojemnik do mopowania dzieli się na dwie komory. Do pierwszej z nich, o pojemności 350 ml należy nalać wody z roztworem czyszczącym. Drugi to tradycyjny pojemnik na zanieczyszczenia zebrane podczas mopowania. Jednak kluczowym elementem jest część mopująca przytwierdzana na rzepy do spodu pojemnika, co pozwala łatwo ją wymontować i przepłukać po każdym sprzątaniu. Zbiornik z roztworem do mycia ciągle nasącza mop, by siła czyszczenia była stale na wysokim poziomie. Dwie ściereczki otrzymujesz w zestawie, aby móc używać ich zamiennie, gdy jedna z nich się suszy.


Tryb TURBO

wizualizacja trybu Turbo

Po sparowaniu Twojego robota z aplikacją mobilną masz możliwość włączenia trybu TURBO, aby maksymalnie wykorzystać siły Mamibota. Tryb ten zapewnia podwójną siłę ssania zarówno podczas odkurzania jak i mopowania. Teraz żaden brud nie powstrzyma Grey'a przed wyczyszczeniem Twoich pomieszczeń!


Zalety EXVACa

schemat budowy silnika bezszczotkowego

System pary szczotek zagarniających kurz do środka maszyny w połączeniu z mocą silnika i poziomem ssania stanowi o unikalności tej pozycji na rynku robotów sprzątających. Teraz EXVAC wyposażony jest w silnik o rodowodzie japońskim, który zapewnia jeszcze większą moc ssania, przy mniejszym zużyciu energii. Silnik taki ma dłuższą żywotność niż poprzedni model, ale zapewnia również cichszą pracę - tylko 55-60 dB. Szczotka wałkowa rotująca do wewnątrz wraz z gumowym zagarniaczem gwarantuje, że każda drobinka kurzu zostanie pochłonięta przez odkurzacz podczas sprzątania. Sytuacja podobnie ma się podczas mopowania - stałe nasączanie mopa zapewnia efektywne sprzątanie plam i zacieków.

Siła ssania na poziomie 1800 pa zapewnia, że nawet cięższe zabrudzenia bez trudu zostaną pochłonięte i uwięzione w zbiorniku robota. Urządzenie przeszło szereg testów, które potwierdzają jego niezawodność.

rodzaje i wielkość zbieranych zabrudzeń


Cztery tryby jazdy

Procesor Mamibot

Do dyspozycji masz cztery ulepszone algorytmy, według których porusza się Twój Mamibot:

 • Auto – automatyczne sprzątanie wybranej powierzchni. Robot sam wybiera najbardziej optymalny sposób na odkurzenie pokoju.
 • Edge – Robot będzie się trzymał możliwie najbliżej pierwszej napotkanej krawędzi. Dzięki temu wszystkie najmniejsze zakamarki przy samej ścianie zostaną sprzątnięte.
 • Spot – Sprzątanie wybranego miejsca. Robot będzie wykonywał drogę spiralną począwszy od miejsca załączenia trybu. Doskonały sposób na szybkie sprzątnięcie miejscowych zanieczyszczeń.
 • Zig-Zag – Autorski algorytm marki Mamibot. Odkurzacz sprząta pomieszczenie w taki sposób, aby nie powtarzać bezsensownie odkurzania dwa razy w tym samym miejscu. Dzięki temu skuteczność pracy robota jest większa nawet o 60% w stosunku do urządzeń nie posiadających tego trybu.

odkurzacz z wyświetlonym schematem poruszania się Zig-Zag

Największą nowością, jaką wprowadza ten model, jest mapowanie pomieszczeń, które sprząta robot. Dzięki takiemu rozwiązaniu robot samodzielnie odnajduje się w przestrzeni i nie odkurza bezproduktywnie obszaru, który posprzątał już wcześniej. Postępy możesz monitorować na ekranie aplikacji mobilnej, ale nie trudno zauważyć je samemu patrząc na inteligentne decyzje robota :)

Wizualizacja trasy odkurzacza


Czas pracy baterii

Bateria robota sprzątającego to zawsze istotna kwestia. Roboty EXVAC Grey posiadają pojemną baterię o pojemności aż 2600 mAh, co wystarcza na 2 godziny ciągłej pracy. Co się stanie jeśli mojemu robotowi skończy się energia podczas sprzątania? Nie ma takiej możliwości, ponieważ Grey zawsze pozostawia rezerwę energii na powrót do stacji ładującej. Dzięki temu Twój robot jest w pełni samowystarczalny. Nie musisz przejmować się jego obsługą, nawet to Mamibot robi za Ciebie :)

schemat inteligentny powrót do bazy ładującej


Sterowanie robotem

telefon z wyświetlonymi opcjami aplikacji do sterowania robotem

Wielkim wyróżnikiem Grey'a jest możliwość zdalnego sterowania nim za pomocą aplikacji. Co to oznacza? Otóż masz możliwość włączyć każdy z dostępnych trybów zdalnie - w każdym miejscu na świecie - a Twój robot natychmiast wykona polecenie i zabierze się do pracy. Chcesz mieć idealnie wysprzątane podłogi przed powrotem z pracy lub wyjazdu? Wystarczy, że użyjesz aplikacji i zaplanujesz sprzątanie kilka godzin wcześniej.

W zestawie otrzymujesz także standardowego pilota, który posłuży Ci do sterowania robotem na krótkich odcinkach. Pomoże to w lepszym nakierowaniu maszyny na pojedyncze drobinki kurzu. Pracę swojego robota możesz także monitorować z poziomu ekranu aplikacji mobilnej. To na niej doskonale widać, jak Grey wykorzystuje zaawansowane algorytmy do sprzątania Twojego domu.

Ekran telefonu z aplikacją do monitorowania pracy robota


Co jeszcze potrafi Mamibot Grey?

ikona harmonogramu sprzątania

Dzięki wspomnianej przed chwilą aplikacji możesz zaprogramować harmonogram sprzątania dla swojego robota. Wystarczy abyś wybrał dni i godziny, a robot samodzielnie będzie się ich trzymał. W taki sposób utrzymasz czystość w swoim domu bez żadnego wysiłku.

Posiadasz w domu schody i obawiasz się, że EXVAC sobie z nimi nie poradzi? Niepotrzebnie! Robot Mamibot posiada czujnik, który automatycznie wstrzymuje ruch, jeśli robot za bardzo zbliży się do przepaści. Nie obawiaj się, że uszkodzisz swojego robota - on sam doskonale się sobą zaopiekuje.

Dół odkurzacza i czujnik przeciwupadkowy

Model EXCAV 660 to najniższy odkurzacz producenta Mamibot. Jego wysokość to zaledwie 7,9 cm! Pozwala to na odkurzanie pod komodami, szafkami, biurkami, łóżkami i innymi meblami, do których nie ma dostępu tradycyjnym odkurzaczem. Jednocześnie są to miejsca, w których występuje najwięcej kurzu! Robot sprzątający zadba o oczyszczenie twoich pomieszczeń i uwięzi wszelki brud w pojemniku chronionym filtrem HEPA.

wysokość odkurzacza=7,9cm


Zobacz jak Mamibot EXVAC wypada na tle innych odkurzaczy

Tabela porównania odkurzacza Grey z innymi modelami

W zestawie otrzymujesz:

 • 1x robot sprzątający
 • 2x zmiotka boczna (zapasowe sztuki)
 • 2x ściereczka do mopowania (na rzep)
 • 1x filtr hepa zapasowy
 • 1x pojemnik na odpady suche
 • 1x pojemnik na odpady mokre
 • 1x pilot zdalny
 • 1x stacja dokująca
 • 1x ładowarka
 • 1x pędzelek do czyszczenia
 • 1x instrukcja użytkowania (po polsku)


Parametry

Moc ssania:1800 pa
Napięcie:14.4 V
Bateria:Li-ion 2600 mAh
Wysokość:7,9 cm
Średnica:33 cm
Waga:3 kg
Czas ładowania:2-3 godziny
Zakres sprzątania:150 - 180 m2
Czas pracy:100-130 minut
Pojemność pojemnika suchego:600 ml
Pojemność pojemnika mokrego:350 ml
Głośność:55-60 Db
Kolor:szary

Filmy

Opinie

 • To działa. Oczywiście należy się pozbyć wszelkich złudzeń że zrobi on dosłownie wszystko za ciebie, ale faktem jest że oszczędził mi dużo pracy przy sprzątaniu