Mamibot GLASSBOT - Robot do mycia okien

Kod towaru: GLASSBOT

Cena brutto 999,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Mamibot GLASSBOT - Robot do mycia okien

Przedstawiamy GLASSBOT - robota, który wyręczy Cię w żmudnej pracy polegającej na myciu okien. Za jego pomocą sprawisz, że twoje okna będą czyste każdego dnia i to bez dodatkowego wysiłku z Twojej strony. Po prostu włącz swojego nowego Mamibota i zajmij się innymi przyjemnymi rzeczami, a GLASSBOT wyczyści okna bez Twojego udziału. Tak! to takie proste. Masz już robota odkurzającego? Teraz postaw na czyste szyby z GLASSBOTEM. Żyjemy w pięknych czasach, gdy technologia w końcu odciąża nas z obowiązków, a jej najlepszym przedstawicielem jest właśnie Mamibot GLASSBOT.

Mycie okien jest:


MAMIBOT - Twoja pomoc domowa

Mamibot to marka produktów dbających o Twój dom. Tak, to marka produktów, które wyręczą Cię w najbardziej monotonnych pracach. Mamibot to firma, której celem jest to, abyś Ty miał(a) więcej czasu dla siebie. Produkty Mamibot zajmą się domem w Twoim imieniu - i zrobią to świetnie! A co ty będziesz robić w tym czasie? Proponujemy filiżankę kawy i spokojny seans z książką, na którą nigdy nie masz czasu :)


Wysoka precyzja - zaprojektowane w USA

GLASSBOT to maszyna o zauważalnie wysokim standardzie - zaprojektowana w USA i skonstruowana z elementów wysokiej jakości. Kwadratowy kształt GLASSBOTA nie dość, że wygląda schludnie i futurystycznie to pozwala mu na dotarcie do krawędzi każdego okna.


Obszar pracy

GLASSBOT okaże się pomocny podczas mycia każdej powierzchni szklanej - czy to pionowej czy poziomej. Przede wszystkim wykorzystasz go do mycia szyb i okien, ale okaże się także przydatny podczas mycia luster, kabin prysznicowych, witryn sklepowych, marmuru lub płytek.

Bardzo długi kabel zasilający (5m!) pozwoli na mycie naprawdę wysokich okien i obszernych powierzchni. dodatkowe zabezpieczenie zapobiegnie rozłączeniu się kabla zasilającego, a gdy nieoczekiwanie nastąpi przerwa w dostępie do energii, to Twój Mamibot będzie mógł bezpiecznie zakończyć pracę dzięki wbudowanemu akumulatorowi UPS.

Na uwagę zasługuje niezawodny silnik próżniowy o mocy 5600 Pa, co pozwala na bezproblemowe czyszczenie pionowych szyb bez ryzyka upadku. Pomimo takiej mocy, silnik zachowuje się cicho i generuje hałas o głośności 65dB. Elastyczne ściereczki z mikrofibry mocno dolegają do czyszczonej szyby i sprzątają ją dokładnie, nie pozostawiając smug ani pyłków.


Prostota pracy

Do dyspozycji masz trzy tryby pracy systemu GLASSBOT, a to wszystko sterowane przyciskiem na obudowie, pilotem dołączonym do zestawu, lub aplikacją mobilną:

  • Czyszczenie w "N"
  • Czyszczenie w "Z"
  • Czyszczenie w trybie mieszanym

GLASSBOT wymaga od użytkownika zmiany podkładek czyszczących w cyklach czyszczenia. Do zestawu dołączono po dwie ściereczki do mycia na mokro (szare) i do mycia na sucho (żółte). Należy zapewnić odpowiednią rotację ściereczek, by nie dopuścić do mycia czystych okien brudnymi podkładkami. Ściereczki przed pracą należy zwilżyć wybranym przez siebie płynem do mycia szyb, co zapewni odpowiednią moc robotowi. Po zakończeniu pracy należy wyprać ściereczki, aby zapewnić czysty start dla kolejnego sprzątania.


Czas pracy robota

Dzięki zastosowaniu skomplikowanych algorytmów w podzespołach robota, wykonuje on swoją pracę szybko i efektywnie. W ciągu 2 minut GLASSBOT umyje 1 mkw okna, co daje naprawdę imponujący wynik.


Co jeszcze potrafi GLASSBOT?

Wszystkie cechy GLASSBOTA dają w efekcie świetny produkt wart swojej ceny! Sztuczna inteligencja zapewnia mądre działanie robota i w połączeniu z nawigacją daje pożądane efekty w postaci lśniących od czystości okien. Mamibot jest aż tak mądry, że sam wykryje krawędzie lub spadek energii elektrycznej i poinformuje Cię o tym fakcie. Możesz nim sterować na trzy sposoby: za pomocą przycisku na obudowie, za pomocą pilota lub dzięki darmowej aplikacji na telefon komórkowy. Pomimo dużej siły ssania robot nie uszkodzi okien, a wręcz przeciwnie - pozostawi je czyste i pachnące.


Parametry

Moc silnika:75 W
Bateria:Lithium 650 mAh
Wysokość:8,5 cm
Długość:25 cm
Szerokość:25 cm
Czas ładowania:1 godzina
System antyupadkowy:Tak
Długość kabla zasilającego:5 m
Szybkość mycia:2,5 min/m2
Pilot:tak
Głośność:65 Db
Kolor:biały

Filmy

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!