Mamibot GLASSVAC - Automatyczny robot do mycia okien - biały

Kod towaru: GLASSVAC

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 777,00 977,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Mamibot GlassVac – Automatyczny robot do mycia okien i szyb

Mycie okien tradycyjnymi metodami zazwyczaj zajmuje nam bardzo dużo czasu. Wszyscy wiemy jak bardzo żmudny jest to proces, a w dodatku często nie przynosi takich efektów jakich oczekiwaliśmy. W związku z tym prawda jest taka, że nasze okna myjemy relatywnie rzadko, co z kolei wpływa nie tylko na walory estetyczne naszych pomieszczeń, ale także poziom higieny. Każdy z nas pewnie chciałby jednak, aby jego szyby były krystalicznie czyste nie tylko od święta. Bez wątpienia o wiele przyjemniej jest przecież patrzeć na świat bez smug i plam w tle.

Naprzeciw tym potrzebom i trosce o zwiększenie komfortu naszego codziennego życia, firma Mamibot zaprojektowała wyjątkowe urządzenie, które umyje okna w czasie, gdy Ty rozsiądziesz się wygodnie w fotelu z ulubioną książką, albo po prostu zajmiesz się innymi obowiązkami. GlassVac to także doskonałe rozwiązanie np. dla osób starszych, którym taki podarunek przyniesie ogromną ulgę.

widok odkurzacza z bokuMamibot GlassVac położy kres ciężkiej i żmudnej pracy. Prezentowane urządzenie to nowoczesny model robota marki Mamibot – wiodącego producenta inteligentnych urządzeń sprzątających, które od wielu lat wspierają nas w naszych codziennych obowiązkach. Robot zaprojektowany został z dbałością o każdy szczegół. Jest nieduży, bardzo lekki i łączy w sobie wiele praktycznych rozwiązań, a wszystko to z myślą o Twoim komforcie.

ikony ważnych cech glassvac


Nowoczesny system mocowania

Spora część z nas, gdy pierwszy raz spotyka się z tego typu urządzeniem zastanawia się pewnie jak taki robot właściwie działa, albo czy to aby na pewno bezpieczne, bo co jeśli spadnie z wysokości? Nie musimy się jednak niczym martwić, Mamibot GlassVac został skonstruowany tak by zapewnić nam pełen komfort, nie tylko fizyczny, ale także i duchowy.

Robot wyposażony został w silniki próżniowe, które z dużą siłą przymocowują gąbki myjące do szyby i pozwalają im powoli, ale skrupulatnie wyczyścić całą powierzchnię okna. Warto także zwrócić uwagę na fakt, który może zaskakiwać - GlassVac potrafi pracować nie tylko w pionie, równie dobrze sprawdza się także na suficie. Co więcej, inteligentne algorytmy, którymi posługuje się robot, w bezpieczny sposób dostosowują się do powierzchni, tak aby nie dopuścić do jej zarysowania.

schetmat odporwania wody z robota

Jeśli wizja spadającego na podłogę robota skutecznie powstrzymała Cię do tej pory przed zakupem, wiedz, że nie musisz już dłużej się zamartwiać. Nagły zanik zasilania, czy to wskutek usterki, czy przypadkowego wyciągnięcia wtyczki w żaden sposób nie wpłynie na przyczepność robota. Wewnętrzny system zasilania zapobiega nieszczęśliwym wypadkom, sprawiając, że robot pozostaje na powierzchni jeszcze przez około 30 minut, dając Ci dużo czasu na odłożenie go w bezpieczną pozycję.


Wydajne i precyzyjne czyszczenie

wizualizacja ruchu tarczy myjących robota

Mamibot GLASSVAC posiada dwie obracające się głowice, które w delikatny i bardzo dokładny sposób umyją za Ciebie wszystkie pożądane powierzchnie, przywracając im krystaliczną czystość i połysk. Inteligentne i precyzyjne działanie robota nie pozostawia smug ani zarysowań, dzięki czemu najlepiej sprawdzi się przede wszystkim w trakcie mycia szyb, ale nie tylko. Równie skutecznie umyje powierzchnie wykonane z takich materiałów jak np. płytki ceramiczne. Dodatkowo, robot wyposażony jest w czujniki, które automatycznie wykrywają krawędzie okna, co wyraźnie wpływa na efektywność czyszczenia.

Miękkie ściereczki myjące, które mają bezpośredni kontakt z oknem stanowią produkt wielokrotnego użytku. Wystarczy, że zdejmiemy je z głowic i wypierzemy, by móc wykorzystać je przy kolejnym myciu. Nie dość, że cały proces jest niezwykle prosty, to pozwala nam zaoszczędzić pieniądze i wesprzeć w ten sposób środowisko. Dzięki GlassVac zapomnisz o wyrzucanych do śmieci czyściwach papierowych, których nierzadko używamy podczas tradycyjnego mycia okien.


Zdalne sterowanie - tradycyjny pilot i aplikacja mobilna

Mamibot GlassVac posiada kilka opcji sterowania, a każda z nich jest intuicyjna i bardzo funkcjonalna. Najbardziej tradycyjne rozwiązanie stanowi pilot, który będzie idealny przede wszystkim dla osób nie odnajdujących się w nowoczesnych technologiach, np. dla seniorów. Z kolei aplikacja, którą możemy zainstalować w naszym smartfonie, to coś dla mających telefon prawie zawsze przy sobie, czyli, bądźmy szczerzy, dla większości z nas. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili możemy zmienić program robota, dostosować jego moc, wyłączyć go lub po prostu ręcznie sterować jego pracą.


Główne zalety robota myjącego GlassVac:

 • Kompaktowe rozmiary - robot jest nieduży i naprawdę bardzo lekki
 • Bardzo długi przewód zasilający - 4 m
 • 3 możliwe sposoby zdalnego sterowania i prosta obsługa przyciskami na obudowie
 • Czujniki wykrywania krawędzi
 • Wbudowany UPS - system podtrzymywania zasilania (w pełni naładowany już po 1 godzinie)
 • Ściereczki z mikrofibry wielokrotnego użytku
 • Silniki próżniowe - system zabezpieczający przed upadkiem
 • Praktyczny system czyszczenia stołu
 • Technologia AI - inteligentny system mycia
 • 4 tryby pracy robota
 • Nowoczesny, estetyczny design obudowy


Parametry

Moc silnika:80 W
Bateria:Lithium 600 mAh
Czas ładowania UPS:1 godzina
Prędkość pracy:1 m² na 4 minuty
System antyupadkowy:Silniki próżniowe, system UPS
Średnica tarcz:14,3 cm
Głośność: 68 Db
Kolor:Biały

Filmy

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!