Mamibot MOPA 380 - Bezprzewodowy mop elektryczny

Kod towaru: MOPA380

Cena brutto 777,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Mamibot MOPA 380 - Bezprzewodowy mop elektryczny

Zapoznaj się z MOPA 380 - pierwszym na rynku bezprzewodowym mopem elektrycznym. Pozwala on na dokładne i szybkie umycie, wypolerowanie oraz wywoskowanie wszelkie rodzajów podłóg. MOPA 380 to maszyna sprzątająca następnej generacji! Za jej pomocą pozbędziesz się zabrudzeń z podłóg drewnianych, paneli drewnopodobnych, a nawet terakoty i innych. Koniec z nalewaniem wody do wiadra, dźwigania, wysiłku i wyciskania mopa. Zapewnij sobie czyste i pachnące podłogi przy minimalnym wysiłku!


MAMIBOT - Twoja pomoc domowa

Mamibot to marka produktów dbający o Twój dom. Tak, to marka produktów, które wyręczą Cię w najbardziej monotonnych pracach. Mamibot to firma, której celem jest to, abyś Ty miał(a) więcej czasu dla siebie. Produkty Mamibot zajmą się domem w Twoim imieniu - i zrobią to świetnie! A co ty będziesz robić w tym czasie? Proponujemy filiżankę kawy i spokojny seans z książką, na którą nigdy nie masz czasu :)


Wysoka precyzja - zaprojektowane w USA

MOPA 380 to maszyna o zauważalnie wysokim standardzie - zaprojektowana w USA i skonstruowana z elementów wysokiej jakości. Z zewnątrz MOPA 380 prezentuje nowoczesny, wręcz futurystyczny design z opływowymi kształtami i obudową koloru mlecznej bieli.


Obszar pracy

Mamibot MOPA 380 doskonale sprawdzi się na każdej powierzchni w obrębie domu i biura. Wypróbuj go na drewnie, kamieniu, płytkach, terakocie i wielu innych, aby przekonać się, że wszędzie radzi sobie równie dobrze.

Dzięki wielofunkcyjnemu charakterowi maszyny możesz nią czyścić zarówno tłuste plamy, jak i mokry/suchy brud i kurz.

Niezwykle łatwo dostaniesz się do wszelkich zakamarków swojego domu. MOPA 380 posiada możliwość rotacji góra/dół oraz na boki. Koniec ze schylaniem! Niska podstawa urządzenia pozwoli Ci na wyczyszczenie powierzchni pod stołami, łóżkami, ławami i innymi niskimi meblami.


Trzy tryby pracy

Do dyspozycji masz trzy tryby pracy systemu MOPA, a to wszystko sterowane jednym przyciskiem:

  • Mopowanie
  • Polerowanie
  • Woskowanie

MOPA nie ogranicza się tylko do zmiany trybu pracy na panelu sterowania. Dla znacznie lepszego efektu zastosowano w niej wymienne ściereczki do woskowania i mopowania. Dzięki nim efekty Twojej pracy będą widoczne znacznie szybciej i przy mniejszym wysiłku.


Czas pracy baterii

Bateria bezprzewodowych urządzeń to zawsze istotna kwestia. Akumulator wbudowany w MOPA 380 wystarcza średnio na 40 minut ciągłej pracy. Ładowania dokonujesz za pomocą dołączonego zasilacza. Wystarczą dwie godziny podpięcia do sieci elektrycznej, aby w pełni uzupełnić baterię.


Prosty mechanizm pojemnika na wodę

Prostota użytkowania to wielka zaleta MOPA 380. Można by pomyśleć, że bezprzewodowy mop elektryczny z trzema funkcjami to skomplikowane urządzenie, które wymagać będzie ślęczenia nad instrukcją. Nic bardziej mylnego! Wystarczy, że do zbiornika wlejesz wodę, detergent lub olej do woskowania (w zależności od potrzeb). Następnie zakładasz odpowiednie ściereczki dołączone do zestawu, a na końcu uruchamiasz wybrany tryb na obudowie. Aha, i nie zapomnij naładować swojego nowego MAMIBOTa ;)


Co jeszcze potrafi MOPA 380?

Silnik napędzający dwie polerki od spodu mopa rozwija prędkość 250 obrotów na minutę. Taka moc przekłada się na wyczyszczenie nawet 20 m2 powierzchni na minutę.

Jeśli natomiast chcesz dokładnie wyczyścić wszystkie zakamarki swojego domu lub biura, to nieocenioną pomocą będzie dla Ciebie podświetlenie sprzątanej powierzchni.


Zobacz w czym MOPA jest lepszy


Parametry

Moc silnika:60 W
Bateria:Ni-Mh 2200 mAh
Średnica kół:9,5 cm
Czas ładowania:2 godziny
Czas pracy:30-45 minut
Zakres sprzątania:150 m2
Pojemność pojemnika:330 ml
Głośność:60 Db
Kolor:biały

Filmy

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!