• Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany - Higiena.NET
 • Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany - Higiena.NET
 • Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany - Higiena.NET
 • Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany - Higiena.NET

Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany

Kod towaru: MOPAPLUS/CS

Cena brutto 666,05

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany
 • Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany
 • Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany
 • Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany

Opis

Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - używany

Prezentowany mop elektryczny stanowił egzemplarz testowy w salonie sprzedaży i był wykorzystywany jedynie w trakcie prezentacji dla klientów. Urządzenie jest w bardzo dobrym stanie, posiada ledwie widoczne ślady użytkowania. Produkt zapakowany w karton modelu mopa 580. Mop nie jest objęty gwarancją.

Zawartość pudełka:

 • Podstawa mopa
 • Rura teleskopowa
 • Rączka sterująca
 • Ładowarka
 • 2 zestawy ściereczek do mopowania podłogi (łącznie 4)


Nowoczesne rozwiązanie Mopa+

Elektryczne urządzenia sprzątające to wyraźny krok naprzód w kwestii utrzymywania czystości w naszych domach i nie tylko. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom marki Mamibot możesz sprzątać swoje powierzchnie na bieżąco właściwie bez wysiłku, dzięki czemu będą czyste przez cały czas. To świetne narzędzia przede wszystkim dla osób starszych lub z niepełnosprawnością ruchową. Kluczem są próby zwiększenia komfortu życia, do których prowadzą liczne udoskonalenia wychodzące naprzeciw naszym potrzebom.

Tak właśnie postępuje marka Mamibot, która od lat pracuje nad nowymi technologiami ułatwiającymi nam codzienność. Owocem tego wysiłku jest m.in. przedstawiany mop bezprzewodowy Mopa+. Urządzenie zostało zaprojektowane z dbałością o jak najwyższą funkcjonalność, przez co bez wątpienia wyróżnia się na tle konkurencji i stanowi innowacyjną alternatywę dla mopów parowych. Prezentowane poniżej szerokie spektrum właściwości mopa sprawia, że będzie niezastąpionym wsparciem w naszych domowych obowiązkach.

MOPA+ położy kres Twoim koszmarom, w których główną rolę odgrywają ciężkie wiadra z wodą i zachlapana podłoga. Nasze urządzenie zaprojektowane zostało przede wszystkim z myślą o Twoim komforcie. Udoskonalane na przestrzeni dekad ergonomiczne rozwiązania i nowoczesna technologia marki Mamibot zmienią Twoje obowiązki i żmudną, monotonną pracę w prawdziwą przyjemność.


Mycie i polerowanie podłóg - nowoczesna technologia 2w1

Przedstawiany mop elektryczny marki Mamibot posiada dwie praktyczne funkcje. Jego podstawowym zadaniem jest bardzo precyzyjnie usuwanie wszystkich trudnych zabrudzeń, np. zatłuszczeń czy czarnych śladów butów. Drugą funkcją jest natomiast polerowanie podłóg umożliwiające nadanie im nieskazitelnego połysku bez smug, zwłaszcza tym wykonanym z drewna czy kafelków. Jest to banalnie proste, dzięki dwóm obracającym z się z dużą prędkością tarczom. Każda z nich wyposażona została w miękkie ściereczki wielokrotnego użytku, które po użyciu możemy po prostu wyprać. W zestawie otrzymujemy dwie dodatkowe ściereczki do mopowania podłogi - dzięki temu podczas gdy jedna para suszy się po praniu, możemy dalej korzystać z urządzenia.

Technologia 2w1 zastosowana w Mamibot Mopa+ gwarantuje uzyskanie bardzo wysokiego poziomu czystości podłóg w krótkim czasie i bez wysiłku. Nasze urządzenie zagwarantuje, że ciężkie wiadro z wodą przestanie być przykrą codziennością. Co więcej, prezentowany mop elektryczny działa doskonale na każdym rodzaju podłóg. Sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w przypadku czyszczenia i konserwacji wykonanych z drewna parkietów, czyli powierzchni wymagających wyjątkowego, indywidualnego podejścia i pieczołowitej pracy. Oprócz tego, świetnie wyczyści również m.in.:

 • Panele
 • Kamień
 • Kafelki
 • Drewniany parkiet


Bardzo wygodne sprzątanie

Mamibot Mopa+ zaprojektowany został w trosce o gwarancję jak najwyższego komfortu sprzątania. Wygodny uchwyt, lekka konstrukcja i odpowiednio wyważona podstawa czyszcząca, sprawiają, że MOPA+ prowadzi się właściwie sama przy minimalnej ingerencji i wysiłku człowieka. Mycie podłóg jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Pomimo tak swobodnego prowadzenia, podstawa mopa posiada odpowiednio duży nacisk na podłogę, dzięki czemu doskonale ją czyści i froteruje.

Dodatkowo, dzięki szerokiemu spektrum rotacji na boki i w osi góra/dół, MOPA+ dotrze do wszystkich trudno dostępnych miejsc, a wyjątkowo niska i płaska podstawa urządzenia pozwoli Ci na wyczyszczenie podłóg pod meblami.


Wydajna bateria

Dzięki wykorzystaniu w urządzeniu baterii, Twoje problemy z ciągnącymi się i plączącymi pod nogami przewodami skończą się raz na zawsze. Krótkie, zaledwie dwugodzinne ładownie wbudowanego w MOPA+ akumulatora, daje nam gwarancję nieprzerwanej pracy przez około 40 minut. W połączeniu z wysoką prędkością obrotu tarcz czyszczących, pozwoli Ci na umycie nawet do 100m² w ciągu jednego cyklu baterii.


  Praktyczna lampa LED i spryskiwacz

  Kolejnym z udogodnień Mamibot MOPA+ jest łatwy w obsłudze i niezwykle funkcjonalny sposób rozpylania wody na mytą podłogę. W podstawę urządzenia wmontowany jest zbiorniczek o pojemności 300 ml z którego możemy dozować wodę bezpośrednio przed podstawę MOPA+. Wystarczy wlać odpowiedni płyn, np. czystą wodę lub środek do polerowania parkietu i rozpocząć czyszczenie. Warto podkreślić, że sposób opryskiwania możemy dostosować do własnych potrzeb za pomocą przycisku na rączce. Opryskujemy dokładnie tam, gdzie chcemy i kiedy chcemy, np. w miejscu, gdzie zabrudzenia są większe, dzięki czemu szybciej się z nimi uporamy.

  Dodatkowo, podstawa MOPA+ wyposażona została w lampkę LED, która sprawi, że czyszczenie stanie się jeszcze bardziej dokładnie, nawet przy niepełnym oświetleniu. To perfekcyjne wsparcie np. w przypadku mycia podłóg pod meblami.


  Parametry

  Moc silnika:60 W
  Bateria:Ni-Mh 2200 mAh
  Czas ładowania:2 godziny
  Czas pracy:40 minut
  Pojemność zbiornika na wodę:300 ml
  Głośność:poniżej 60 Db
  Zakres sprzątania:100 m²

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!