Mamibot Petvac 280 - Robot odkurzający i mopujący - Biały

Kod towaru: PETVAC

Cena brutto 1077,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Mamibot Petvac 280 - Robot odkurzający i mopujący - Biały

PETVAC 280 to twój pomocnik w codziennej walce z brudem! Robot odkurzający Twoje podłogi według ustalonego harmonogramu. Jego działanie opiera się na zaawansowanych algorytmach oraz wysokiej jakości akcesoriów. Kupując ten sprzęt możesz być pewnym, że zamieniasz przykre obowiązki na czas wolny. Na co go spożytkujesz? Z naszej strony proponujemy kubek gorącej kawy i seans z książką, na którą nigdy nie masz czasu :)


Odkurzanie i mopowanie - to pestka!

PETVAC to odkurzacz samodzielnie dbający o Twój dom. Jak na wyjątkową maszynę przystało - odkurzanie to nie jedyna funkcja, jaką może poszczycić się ten robot. Wystarczy, że wyposażysz go w zbiornik na wodę o pojemności 80 ml i nakładkę mopującą, a twój odkurzacz zyska funkcję sprzątania na mokro! Wystarczy jeszcze dolać wody i płynu do mycia podłóg, a drobne sączki rozprowadzą taki roztwór po całym mopie. To proste rozwiązanie pozwala jednocześnie odkurzać i mopować sprzątane podłogi. Prawda że imponujące?


Niezawodny filtr HEPA

Gdy używasz Petvaca ze zbiornikiem na zanieczyszczenia suche, możesz mieć pewność, że każdy złapany przez niego brud jest natychmiast wiązany w środku odkurzacza. Dzieje się tak dlatego, że zbiornik wyposażony jest w dwa filtry, z czego jeden to certyfikowany filtr HEPA chroniący alergików i małe dzieci przed pyłkami w powietrzu. Zbiornik o pojemności 500 ml to duża przestrzeń, ale dzięki ciężkiej pracy Twojego Mamibota, mimo wszystko od czasu do czasu będzie trzeba go opróżniać.

PETVAC nie bez przyczyny ma w swojej nazwie nawiązanie do naszych czworonożnych przyjaciół. Inżynierowie w USA przeanalizowali najczęstsze problemy z jakimi spotykają się użytkownicy robotów konkurencyjnych marek i doszli do wniosku, że to często blokata szczotki przez sierść i włosy jest powodem frustracji i niezadowolenia z pracy odkurzacza. Biorąc to pod uwagę firma Mamibot w swoim modelu PETVAC zaoferowała wymienne szczotki główne. W sytuacji gdy masz do czynienia z dużą liczbą włosów i sierści, po prostu załóż odpowiednią nakładkę eliminującą ten problem.


Wydajny silnik

System pary szczotek zagarniających kurz do środka maszyny w połączeniu z mocą silnika i poziomem ssania stanowi o unikalności tej pozycji na rynku robotów sprzątających. Szczotka wałkowa z naprzemiennymi szczotkami włosiowymi i silikonowymi rotująca do wewnątrz gwarantuje, że każda drobinka kurzu zostanie pochłonięta przez odkurzacz podczas sprzątania. Sytuacja podobnie ma się podczas mopowania - stałe nasączanie mopa zapewnia efektywne sprzątanie plam i zacieków.


Cztery tryby pracy

Do dyspozycji masz cztery algorytmy systemu PETVAC:

  • Zig-Zag - Autorski algorytm marki Mamibot. Odkurzacz sprząta pomieszczenie w taki sposób, aby nie powtarzać bezsensownie odkurzania dwa razy w tym samym miejscu. Dzięki temu skuteczność pracy robota jest większa nawet o 60% w stosunku do urządzeń nie posiadajacych tego trybu.
  • Spot - Sprzątanie wybranego miejsca. Robot będzie wykonywał drogę spiralną począwszy od miejsca załączenia trybu. Doskonały sposób na szybkie sprzątnięcie miejscowych zanieczyszczeń.
  • Edge - Robot będzie się trzymał możliwie najbliżej pierwszej napotkanej krawędzi. Dzięki temu wszystkie najmniejsze zakamarki przy samej ścianie zostaną sprzątnięte.
  • Auto - automatyczne sprzątanie wybranej powierzchni. Robot sam wybiera najbardziej optymalny sposób na odkurzenie pomieszczenia.

Inteligentne szukanie bazy

Bateria bezprzewodowych urządzeń to zawsze istotna kwestia. Akumulator wbudowany w PETVAC 280 wystarczają na aż 2 godziny ciągłej pracy. A co się stanie jeśli mojemu robotowy skończy się energia podczas sprzątania? Nie ma takiej możliwości, ponieważ PETVAC zawsze pozostawia rezerwę energii na powrót do stacji dokującej. Dzięki temu Twój robot jest w pełni samowystarczalny. Nie musisz przejmować się jego obsługą, nawet to Mamibot robi za Ciebie :)


Sterowanie odkurzaczem

Sterować swoim Mamibotem możesz bezpośrednio naciskając przyciski na obudowie, ale po co wstawać, kiedy do zestawu dołączony jest pilot. Za jego pomocą można sterować ruchami odkurzacza, jeśli chcemy, aby posprzątał konkretne miejsce. Możesz także włączyć jeden z trybów sprzątania bez ruszania się z miejsca - w końcu celem Mamibota jest to, byś Ty miał więcej wygody i wolnego czasu.


Co jeszcze potrafi PETVAC 280?

Chcesz aby twój robot sprzątał codziennie pod Twoją nieobecność? Zaprogramuj mu harmonogram sprzątania. Dzięki tej wbudowanej funkcji odkurzacz będzie się trzymał wyznaczonych godzin. W taki sposób utrzymasz czystość w swoim domu bez żadnego wysiłku.

Posiadasz w domu schody i obawiasz się, że PETVAC sobie z nimi nie poradzi? Niepotrzebnie! Robot Mamibot posiada czujnik, który automatycznie wstrzymuje ruch, jeśli robot za bardzo zbliży się do przepaści. Nie obawiaj się, że uszkodzisz swojego robota - on sam doskonale się sobą zaopiekuje.

W opakowaniu znajdziesz także wirtualną ścianę, przez którą Twój robot nie powinien przejeżdżać. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na oddzielenie wrażliwych miejsc lub podział dużych pomieszczeń na mniejsze części.


W zestawie otrzymujesz

1x robot sprzątając
2x zmiotka boczna (zapasowe sztuki)
1x moduł ssący (zamiennik szczotki głównej)
1x ściereczka do mopowania
1x filtr HEPA (zapasowy)
1x nakładka do mopowania ze zbiornikiem na wodę
1x pilot zdalny
1x stacja dokująca
1x ładowarka
2x bateria AAA
1x wirtualna ściana (na baterie R20)


Parametry

Moc silnika:24 W
Bateria:Ni-Mh 2200 mAh
Średnica kół:7 cm
Wysokość:8,9 cm
Czas ładowania:3 godziny
Czas pracy:2 godzinyy
Zakres sprzątania:180 - 200 m2
Pojemność pojemnika suchego:500 ml
Pojemność pojemnika na wodę:80 ml
Głośność:60 Db
Kolor:biały

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!