Mamibot Piona V7 - Cyklonowy odkurzacz pionowy z dużą siłą ssania - Czerwony

Kod towaru: PIONAV7

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 777,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Piona V7 - Pionowy odkurzacz cyklonowy - Czerwony

Jeśli masz już dość plączących się pod nogami kabli i dźwigania ciężkich urządzeń, najnowszy model odkurzacza pionowego marki Mamibot, to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Piona V7 stanowić będzie nieocenione wsparcie, zarówno podczas codziennych prac, jak i sprzątania gruntownego.


Technologia w trosce o komfort


Piona V7 zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o Twoim komforcie. Prezentowane urządzenie to najnowszy model bezprzewodowego odkurzacza pionowego marki Mamibot – wiodącego producenta inteligentnych urządzeń sprzątających, które od wielu lat wspierają nas we wszystkich codziennych pracach.

Udoskonalane na przestrzeni lat ergonomiczne rozwiązania i nowoczesna technologia marki zmienią Twoje obowiązki i żmudną, ciężką pracę w przyjemność. Bardzo wygodny uchwyt, niezwykle lekka konstrukcja i odpowiednio wyważona podstawa czyszcząca, sprawiają, że Piona V7 wymaga niewielkiego nakładu siły. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i komfortowe.


Wszechstronne zastosowanie

Piona V7 nadaje się zarówno do czyszczenia powierzchni twardych, jak i dywanów. Zestaw wymiennych końcówek pozwoli dostosować odpowiednie działanie do nawierzchni. Antystatyczne włókna węglowe bardzo skutecznie radzą sobie z twardymi powierzchniami np. drewnianymi parkietami. Bez trudu usuną kurz nawet z głębokich szczelin. Natomiast końcówka ze sztywnym, nylonowym włosiem sprawdzi się doskonale na wszystkich rodzajach dywanów, pozbywając się zabrudzeń z jego głębi.

Urządzenie doskonale wywiązuje się ze swojej podstawowej funkcji, czyli czyszczenia podłóg, ale sprawdzi się doskonale także w wielu innych sytuacjach. Dzięki niewielkiej wadze, w bardzo wygodny sposób usuniesz kurz i pajęczyny ze ścian i sufitów . Z kolei po wymontowaniu rury przedłużającej wyczyścisz wnętrze samochodów bez potrzeby noszenia ciężkiego odkurzacza do auta i plątania się w przedłużaczach.
Bardzo mocny silnik

Dzięki wyjątkowo wysokiej mocy ssania, wynoszącej niemal 15 kPA, odkurzacz jest w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Dzięki niemu Twoja praca zostanie zredukowana właściwie do minimum.

Duża pojemność zbiornika na brud sprawi, że opróżnianie w trakcie sprzątania nie będzie konieczne, a zamontowany wewnątrz filtr HEPA wyłapie roztocza oraz inne szkodliwe drobnoustroje. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zapomnieć o sytuacjach z przepełnionym workiem, który jak na złość często okazuje się być także ostatnim.


Niezwykle wydajna bateria

Piona V7 wyposażona została w wytrzymałą baterię o pojemności 2500mAh, która umożliwia nieprzerwaną pracę w normalnym trybie nawet do 45 minut. Wystarczy około 3-4 godzin ładowania, aby bez potrzeby plątania się w przewodach wyczyścić nawet duże powierzchnie.


Dodatkowo, na obudowie uchwytu umieszczony został wskaźnik poziomu naładowania baterii, dzięki któremu możliwe jest wygodne planowanie i kontrolowanie przebiegu sprzątania.


Proste przechowywanie

Mimo iż odkurzacz Piona V7 nie zajmuje dużo miejsca, sposób jego przechowywania został jeszcze bardziej usprawniony. Dzięki naściennemu uchwytowi do samodzielnego montażu możliwe jest wygodne odstawienie urządzenia bez obaw o przewrócenie i uszkodzenie całości. Co więcej, rozwiązanie to sprawi, że Piona V7 będzie zawsze pod ręką, pozwalając Ci na sprzątanie bieżącego brudu. Wystarczy zaledwie kilka sekund na odkurzenie powierzchni i opróżnienie bezworkowego pojemnika.


Zestawienie z podobnymi odkurzaczami innych marek


Obszary stosowania

Poniżej prezentujemy różne, przykładowe zastosowania prezentowanego urządzenia.

  • Podłogi twarde i dywany z włosiem
  • Wnętrza samochodu
  • Ściany i sufity
  • Przestrzeń pod meblami
  • Zasłony i firany

Parametry

Moc silnika:150 W
Bateria:2500 mAh
Czas ładowania:3-4 godziny
Czas pracy:45 minut/18 minut w trybie turbo
Pojemność zbiornika:600 ml
Moc ssania:14700 Pa
Kolor:Czerwono-czarny

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!