• Mamibot Prevac 650 - Robot odkurzający i mopujący, niebieski - Używany - Higiena.NET
 • Mamibot Prevac 650 - Robot odkurzający i mopujący, niebieski - Używany - Higiena.NET

Mamibot Prevac 650 - Robot odkurzający i mopujący, niebieski - Używany

Kod towaru: PREVAC/TESTY

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 1147,80 1 499,50

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Mamibot Prevac 650 - Robot odkurzający i mopujący, niebieski - Używany
 • Mamibot Prevac 650 - Robot odkurzający i mopujący, niebieski - Używany

Opis

Mamibot Prevac 650 - Robot odkurzający i mopujący - Niebieski

Prezentowany robot sprzątający stanowił egzemplarz testowy w salonie sprzedaży i był wykorzystywany jedynie w trakcie prezentacji dla klientów.

Odkurzacz jest w pełni sprawny, jednak widoczne są na nim wyraźne ślady użytkowania. Produkt zapakowany jest w oryginalne, w średnim stopniu uszkodzone pudełko.

Produkt nie jest już objęty gwarancją.


Robot hybrydowy - odkurza i mopuje

Dół odkurzacza - tryb odkurzania i tryb z gąbką do mycia podłogi

PREVAC to odkurzacz samodzielnie dbający o Twój dom. Jak na wyjątkową maszynę przystało - odkurzanie to nie jedyna funkcja, jaką może poszczycić się ten robot. Inżynierowie z USA zaprojektowali go bowiem z myślą o dwóch odmiennych rodzajach porządków domowych. Teraz z pomocą Mamibota PREVAC możesz odkurzyć, a następnie wymopować wszystkie podłogi w swoim domu. A co ty będziesz robić w tym czasie? Proponujemy filiżankę kawy i spokojny seans z książką, na którą nigdy nie masz czasu ;)


zbiornik suchy i zbiornik mokry odkurzacza

PREVAC 650 to maszyna sprzątająca następnej generacji! Teraz zapraszając tego niebieskiego robota marki Mamibot do domu otrzymujesz sprzęt, który odkurza i mopuje za Ciebie. Wszystko dzięki zaawansowanym algorytmom, czterem trybom sprzątania i dwóm wymiennym zbiornikom. Zapewnij sobie kilka godzin więcej wolnego czasu, podczas gdy Mamibot Prevac odkurzy i umyje podłogi za Ciebie!

Odkurzacz działa inaczej w zależności od wybranego pojemnika na odpady. Montaż każdego z nich to kwestia chwili, a dzięki szybkiej zmianie robot otrzymuje zupełnie nowe możliwości.

Zbiornik do zanieczyszczeń suchych potrafi pomieścić aż 600 ml kurzu i drobinek. Wyposażony jest w dodatkowy silniczek wspomagający główny mechanizm urządzenia. Nie wierzysz w skuteczność sprzątania? My też nie wierzyliśmy, dopóki sami nie zobaczyliśmy ile brudu zebrał PREVAC z naszej podłogi w zaledwie 10 minut. Skąd to się bierze..!

Pojemnik do mopowania dzieli się na dwie komory. Do pierwszej z nich należy nalać wody z roztworem czyszczącym. Drugi, o pojemności 300 ml, to tradycyjny pojemnik na zanieczyszczenia zebrane podczas mopowania. Jednak kluczowym elementem jest część mopująca przytwierdzana na rzepy do spodu pojemnika, co pozwala łatwo ją wymontować i przepłukać po każdym sprzątaniu. Zbiornik z roztworem do mycia ciągle nasącza mop, by siła czyszczenia była stale na wysokim poziomie.


Zalety PREVACa

wizualizacja wydajności silnika Prevac 650

System pary szczotek zagarniających kurz do środka maszyny w połączeniu z mocą silnika i poziomem ssania stanowi o unikalności tej pozycji na rynku robotów sprzątających. Para szczotek wałkowych rotujących do wewnątrz gwarantuje, że każda drobinka kurzu zostanie pochłonięta przez odkurzacz podczas sprzątania. Sytuacja podobnie ma się podczas mopowania - stałe nasączanie mopa zapewnia efektywne sprzątanie plam i zacieków.

Dwie wydajne szczotki sprzątające Prevac


Cztery tryby jazdy

cztery tryby poruszania się mamibot Prevac

Do dyspozycji masz cztery algorytmy, według których porusza się Twój Mamibot:

 • Auto – automatyczne sprzątanie wybranej powierzchni. Robot sam wybiera najbardziej optymalny sposób na odkurzenie pokoju.
 • Edge – Robot będzie się trzymał możliwie najbliżej pierwszej napotkanej krawędzi. Dzięki temu wszystkie najmniejsze zakamarki przy samej ścianie zostaną sprzątnięte.
 • Spot – Sprzątanie wybranego miejsca. Robot będzie wykonywał drogę spiralną począwszy od miejsca włączenia trybu. Doskonały sposób na szybkie uprzątnięcie miejscowych zanieczyszczeń.
 • Zig-Zag – Autorski algorytm marki Mamibot. Odkurzacz sprząta pomieszczenie w taki sposób, aby nie powtarzać bezsensownie odkurzania dwa razy w tym samym miejscu. Dzięki temu skuteczność pracy robota jest większa nawet o 60% w stosunku do urządzeń nie posiadających tego trybu.

wizualizacja trasy odkurzacza w trybie Zig-Zag


Czas pracy baterii

czas pracy baterii

Bateria robota sprzątającego to zawsze istotna kwestia. Roboty PREVAC posiadają pojemną baterię o pojemności aż 2600 mAh, co wystarcza na 2 godziny ciągłej pracy. Co się stanie jeśli mojemu robotowy skończy się energia podczas sprzątania? Nie ma takiej możliwości, ponieważ PREVAC zawsze pozostawia rezerwę energii na powrót do stacji dokującej. Dzięki temu Twój robot jest w pełni samowystarczalny. Nie musisz przejmować się jego obsługą, nawet to Mamibot robi za Ciebie :)

wizualizacja inteligentnego powrotu robota do bazy


Sterowanie robotem

sterowanie robotem za pomocą aplikacji w telefonie

Wielkim wyróżnikiem PREVACa jest możliwość zdalnego sterowania nim za pomocą aplikacji. Co to oznacza? Otóż masz możliwość włączyć każdy z dostępnych trybów zdalnie - w każdym miejscu na świecie - a Twój robot natychmiast wykona polecenie i zabierze się do pracy. Chcesz mieć idealnie wysprzątane podłogi przed powrotem z pracy lub wyjazdu? Wystarczy, że użyjesz aplikacji i zaplanujesz sprzątanie kilka godzin wcześniej.

W zestawie otrzymujesz także standardowego pilota, który posłuży Ci do sterowania robotem na krótkich odcinkach. Pomoże to w lepszym nakierowaniu maszyny na pojedyncze drobinki kurzu.

pilot sterujący do robota Prevac


Co jeszcze potrafi Mamibot PREVAC?

ekran telefonu z aplikacją harmnogram sprzątania

Dzięki wspomnianej przed chwilą aplikacji możesz zaprogramować harmonogram sprzątania dla swojego robota. Wystarczy abyś wybrał dni i godziny, a robot samodzielnie będzie się ich trzymał. W taki sposób utrzymasz czystość w swoim domu bez żadnego wysiłku.

Posiadasz w domu schody i obawiasz się, że PREVAC sobie z nimi nie poradzi? Niepotrzebnie! Robot Mamibot posiada czujnik, który automatycznie wstrzymuje ruch, jeśli robot za bardzo zbliży się do przepaści. Nie obawiaj się, że uszkodzisz swojego robota - on sam doskonale się sobą zaopiekuje.

W Opakowaniu znajdziesz także taśmę magnetyczną, którą Twój Mamibot potraktuje jako niewidzialną ścianę. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na oddzielenie wrażliwych miejsc lub podział dużych pomieszczeń na mniejsze części.

czujniki przeciwupadkowe


W zestawie otrzymujesz:

 • 1x robot sprzątający
 • 2x zmiotka boczna (zapasowe sztuki)
 • 2x ściereczka do mopowania (na rzep)
 • 1x pojemnik na odpady suche
 • 1x pojemnik na odpady mokre
 • 1x pilot zdalny
 • 1x stacja dokująca
 • 1x ładowarka
 • 1x taśma magnetyczna 2m (wirtualna ściana)
 • 1x pędzelek do czyszczenia
 • 1x instrukcja użytkowania (po polsku)


Parametry

Moc silnika:24 W
Bateria:Lithium 2600 mAh
Wysokość:8,8 cm
Czas ładowania:3 godziny
Zakres sprzątania:180 - 220 m2
Czas pracy:120 minut
Pojemność pojemnika suchego:600 ml
Pojemność pojemnika mokrego:330 + 300 ml
Średnica kół:7 cm
Głośność:60 Db
Kolor:niebieski

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!