Mamibot VSLAM - Automatyczny robot do odkurzania i mycia podłóg, 2w1 - Czarny

Kod towaru: VSLAM

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 1777,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Mamibot VSLAM - Robot sprzątający z funkcją mopowania podłogi

Automatyczne roboty sprzątające to zdecydowany krok naprzód w trosce o czystość i zachowanie higieny pomieszczeń. Dzięki nim bez wysiłku możesz sprzątać powierzchnie na bieżąco, sprawiając, że pozostaną czyste przez cały czas. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób starszych lub borykających się ze schorzeniami kręgosłupa. Oczywiście jednak nie tylko, prezentowana technologia jest stale rozwijana, aby wychodzić naprzeciw naszym potrzebom i w trosce o zzwiększenie komfortu życia.

Tak właśnie postępuje marka Mamibot, która nieprzerwanie od 5 lat pracuje nad nowymi technologiami, aby ułatwiać nam codzienność. Owocem tego wysiłku jest prezentowany robot automatyczny Mamibot korzystający z technologii autolokalizacji VSLAM. Urządzenie zostało zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół, przez co niezaprzeczalnie wyróżnia się spośród konkurencji. Prezentowane poniżej szerokie spektrum właściwości robota radykalnie zwiększa jego funkcjonalność i gwarantuje bardzo wysoką efektywność.


Odkurzanie i mopowanie - innowacyjna technologia hybrydowa 2 w 1


Najnowszy robot marki Mamibot nie tylko bardzo precyzyjnie usuwa wszystkie luźne zabrudzenia i kurz, ale także mopuje podłogę, co stanowi jedną z jego największych zalet i czyni go wyjątkowym już na pierwszy rzut oka. Bardzo duża część urządzeń dostępnych na rynku posiada tylko jedną z tych funkcji, a jeśli już występują w zestawie, zarezerwowane są raczej dla znacznie droższych modeli. Technologia 2w1 zastosowana w Mamibot VSLAM, gwarantuje uzyskanie niezwykle wysokiego poziomu czystości w krótkim czasie i bez wysiłku. Dzięki niemu zapomnisz o korzystaniu z tradycyjnych odkurzaczy, a mop i ciężkie wiadro z wodą przestaną być przykrą codziennością.


 • Bardzo pojemny zbiornik na wodę (370 ml) umożliwia wykonanie nawet do 3 cykli mopowania dużej powierzchni
 • Dostosowane poziomu nawilżenia (3 stopnie) ściereczki za pomocą dedykowanej aplikacji
 • System Ground Touch Protect™ zapobiegający zalaniu powierzchni


Kamera SMART-EYE™ - nowoczesne skanowanie przestrzeni

Mamibot VSLAM wyposażony został w kamerę umiejscowioną pod kątem 45°, co wyraźnie zwiększa zasięg jej widzenia i umożliwia skanowanie całego pomieszczenia wraz z sufitem i ścianami. Uzyskana w ten sposób mapa jest niezwykle dokładana i znacząco upraszcza proces późniejszego sprzątania.

Wbudowana kamera posiada funkcję Eye-vision, dzięki której robot na bieżąco skanuje pomieszczenie w celu ominięcia przeszkód i opracowania najlepszej trasy sprzątania.


Co więcej, aby jeszcze bardziej usprawnić działanie robota zwiększona została liczba czujników zapobiegających zderzeniom i upadkom. Obecnie urządzenie posiada aż 6 sensorów anty-upadkowych i 15 sensorów anty-zderzeniowych.


Usprawniona moc silnika i szeroki zakres czyszczenia

Silnik robota VSLAM jest w stanie wygenerować zawrotną prędkość aż do 20 0000 obrotów na minutę oraz moc ssania na poziomie 2000 Pa. Taki wysoki wynik sprawia, że sprzątanie staje się nie tylko super efektywne, ale przede wszystkim znacznie krótsze, co z kolei przełoży się na większą powierzchnię dostępną do sprzątania w ciągu jednego cyklu.

Dodatkowo, wąsy sprzątające o długości 7cm oraz szczotka główna typu vSHAPE zapewniają bardzo szeroki zakres aktywnie czyszczonej powierzchni, który wynosi aż 36 cm.

Tak duża powierzchnia sprzątająca oraz mocny silnik w połączeniu z inteligentną kamerą i nowoczesnym algorytmem AI 4.0, pozwalają wyczyścić urządzeniu pomieszczenia o metrażu nawet do 180 m2 w ciągu zaledwie dwóch godzin pracy.


Wydajna bateria oraz inteligentne system Double Clean oraz SINGLE ROOM

W pełni naładowana bateria gwarantuje aż do 2 godzin nieprzerwanej pracy. Jak już zostało to wcześniej wspomniane, przekłada się to na wyczyszczenie aż 180 m2 powierzchni. Co jednak w sytuacji gdy musimy posprzątać pomieszczenia o znacznie większym metrażu? Mamibot VSLAM został przygotowany również na taką konieczność.

Robot korzysta z systemu Double Clean, który zapamiętuje jego lokalizację, gdy poziom baterii staje się niski i nakazuje powrót do stacji ładującej. Następnie, gdy urządzenie jest gotowe do dalszej pracy, wysyła je do miejsca, w którym sprzątanie zostało przerwane i kontynuuje jego proces, zamiast zaczynać wszystko od nowa.

Kolejną z programowalnych funkcji robota, jest sprzątanie w trybie SINGLE ROOM, dzięki której kompleksowo i jeszcze dokładniej wyczyścimy konkretne, nieduże pomieszczenia. Mamibot VSLAM wykona cykl sprzątania dwa razy na wyznaczonej przez nas przestrzeni, po czym zakończy pracę.


Niski profil i cicha praca

Masz już dość klinujących się wszędzie robotów, które zamiast ułatwiać nam życie powoli stają się zwyczajnym utrapieniem? A może męczy się hałas będący nieodzowną częścią pracy Twojego obecnego urządzenia, który z czasem coraz bardziej zaczyna przypominać niekończący się start samolotu odrzutowego? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, marka Mamibot również w tym aspekcie zaoferuje Ci wsparcie.

Odkurzacz Mamibot VSLAM jest prawdopodobnie najniższym robotem sprzątającym wyposażonym w kamerę skanującą, bowiem jego wysokość całkowita wynosi zaledwie 8,1 cm. Tak kompaktowy rozmiar sprawia, że oferowane urządzenie zmieści się prawie wszędzie i znacznie zmniejszy ryzyko zaklinowania pod meblami.

Na uwagę zasługuje również fakt, że mimo wyjątkowo dużej mocy silnika, całość pracuje bardzo cicho. W trybie Standard odkurzacz emituje dźwięki na poziomie do 55 dB, co niemal równa się głośności zwykłej rozmowy pomiędzy dwojgiem ludzi. Podczas gdy Mamibot VSLAM pracuje, Ty możesz oddać się swoim zajęciom w spokoju. Dzięki tak cichej pracy bez przeszkód obejrzysz film czy poczytasz książkę.


Efektywna filtracja kurzu = Wysoki poziom higieny

Złożony z trzech elementów system filtrowania roztoczy i innych drobnoustrojów zapewni bardzo wysoki poziom higieny, a co za tym idzie zmniejszy ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Siatka, gąbka oraz duży filtr Hepa w połączeniu z bardzo pojemnym zbiornikiem na odpady to niezawodne rozwiązanie, które ułatwi opróżnianie odkurzacza.


Zdalne sterowanie - Aplikacja, pilot i komendy głosowe

Mamibot VSLAM może być w wygodny sposób sterowany za pomocą dołączonego do zestawu pilota lub aplikacji GRIT, dzięki której będziesz w stanie sterować swoim urządzeniem nawet poza domem.

Aplikacja Grit w połączeniu z prezentowanym robotem oferuje bardzo szeroką gamę praktycznych funkcji:

 • Dostosowywanie mocy robota
 • Określanie poziomu nawilżenia ściereczek
 • Oznaczenie miejsca startu pracy robota na mapie
 • Ustalanie harmonogramu sprzątania
 • Oznaczenie na mapie stacji ładującej - ułatwienie powrotu
 • Otrzymywanie alertów związanych z pracą robota


Mamibot VSLAM współpracuje także z systemem inteligentnych głośników Amazom oraz Google, co umożliwia wydawanie urządzeniu komend głosowych.


Zestawienie z podobnymi robotami innych marek


Parametry

Moc ssania:2000 Pa
Bateria:2600 mAh
Czas ładowania:3-4 godziny
Czas pracy:90-120 minut
Pojemność zbiornika na wodę:370 ml
Pojemność zbiornika na brud:600 ml
Wysokość:8,1 cm
Średnica:33 cm

Filmy

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!