Marolex Industry – Ciśnieniowy opryskiwacz ręczny – 9 l

Kod towaru: 001076/CS

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 189,25

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Marolex Industry – Ciśnieniowy opryskiwacz ręczny – 9 l

Opryskiwacz ciśnieniowy z serii Industry jest nowoczesnym urządzeniem stworzonym w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, takich jak profesjonalny przemysł chemiczny, czy służby ratownicze.

Produkt marki Marolex został zaprojektowany i wykonany w dbałości o każdy szczegół. Spośród wielu zalet opryskiwacza możemy wymienić np. ergonomiczną konstrukcję i mocny, materiałowy pas, wspólnie zapewniające bardzo wygodne przenoszenie zbiornika, czy to w ręku czy na ramieniu, lub smukłą, teleskopową lancę z możliwością ustawienia odpowiedniego rodzaju natrysku, która ułatwi dostęp do wszystkich zakamarków urządzeń lub maszyn, znacząco usprawniając pracę i komfort użytkowania.

Największy nacisk położono jednak przede wszystkim na bezpieczeństwo pracy, gwarantowane przez wykorzystanie przy produkcji wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na działanie wszelkiego rodzaju silnych środków chemicznych. Dodatkowo, zbiornik wyposażony jest także w zawór zapobiegający nadmiernemu napompowaniu, które mogłoby doprowadzić do sytuacji zagrożenia, oraz zamontowany w lancy filtr uniemożliwiający zatykanie się dysz.

Opryskiwacz cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników również dzięki dużej uniwersalności i banalnej obsłudze. Sprawdzi się idealnie nie tylko podczas czyszczenia eksploatowanych powierzchni czy maszyn, ale także przy dezynfekcji, usuwaniu niebezpiecznych wycieków, czy odrdzewianiu i konserwacji stali.


Instrukcja i zastosowanie

Uwaga, podczas pierwszej próby polecane jest użycie czystej wody.
- Włóż pompę do zbiornika, dokręć nakrętkę, po czym napompuj opryskiwacz i sprawdź działanie zaworu poprzez uniesienie uchwytu zaworu.
- Następnie wkręć lancę do korpusu zaworu dozującego, (sprawdzając przy okazji czy zamontowany jest oring) ustaw na pożądaną długość i dokręć tulejkę blokującą, aby uniknąć rozsuwania się lancy.
- Odkręć pompę i przy pomocy lejka wlej ciecz do zbiornika.
- Po tym włóż pompkę, dokręć nakrętkę i pompuj aż do uzyskania dobrego rozpylenia.


Parametry

Pojemność całkowita: 9,5 l
Pojemność robocza 9 l
Wysokość opryskiwacza: 570 mm
Waga opryskiwacza: 2,20 kg
Materiał wykonania zbiornika:Polipropylen
Średnica zbiornika:220 mm

Filmy

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!