Marolex Industry – Ciśnieniowy opryskiwacz ręczny – 1,5 l

Kod towaru: 001014/CS

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 89,95

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Marolex Industry – Ciśnieniowy opryskiwacz ręczny – 1,5 l

Opryskiwacz ciśnieniowy z serii Industry jest nowoczesnym urządzeniem stworzonym w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, takich jak profesjonalny przemysł chemiczny,warsztaty samochodowe czy służby ratownicze.

Produkt marki Marolex został zaprojektowany i wykonany w dbałości o każdy szczegół. Spośród wielu zalet opryskiwacza możemy wymienić np. ergonomiczną konstrukcję zapewniającą bardzo wygodne przenoszenie zbiornika i pewny chwyt, lub innowacyjny system 3D Flex, który umożliwia prowadzenie oprysku niezależnie od pozycji zbiornika – zadziała nawet odwrócony dnem do góry, co znacząco zwiększy komfort użytkowania i sprawi, że dotarcie do wszystkich dotychczas trudno dostępnych zakamarków stanie się dziecinnie proste.

Największy nacisk położono jednak przede wszystkim na bezpieczeństwo pracy, gwarantowane przez wykorzystanie przy produkcji wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na działanie wszelkiego rodzaju silnych środków chemicznych. Dodatkowo, zbiornik wyposażony jest także w zawór zapobiegający nadmiernemu napompowaniu, które mogłoby doprowadzić do sytuacji zagrożenia.


Zastosowanie

Opryskiwacz cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników również dzięki dużej uniwersalności i niewielkim rozmiarom. Sprawdzi się idealnie nie tylko podczas czyszczenia eksploatowanych powierzchni czy maszyn, np. mycie okien biurowców, ale także przy dezynfekcji, usuwaniu niebezpiecznych wycieków, czy odrdzewianiu i konserwacji stali.


Parametry

Pojemność całkowita: 2,10 l
Pojemność robocza 1,5 l
Wysokość opryskiwacza: 276 mm
Waga opryskiwacza: 0,51 kg
Materiał wykonania zbiornika:Polipropylen

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!