• Maseczka wiązana - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk - Higiena.NET

Maseczka wiązana - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk

Kod towaru: MASECZKA WIĄZANA BIAŁA

Cena brutto 21,80

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Maseczka wiązana - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk

Opis

Maseczka wiązana - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk

Wielorazowe maseczki ochronne wykonane z bawełny. Zaprojektowane przede wszystkim z myślą o ochronie osobistej przed wdychaniem i roznoszeniem niebezpiecznych drobnoustrojów oraz przypadkowym dotykaniem twarzy dłońmi mogącymi mieć wcześniej kontakt z koronawirusem SARS CoV-2. Stanowi podstawowy, a aktualnie również obowiązkowy środek zabezpieczający, dzięki któremu wyraźnie redukujesz ryzyko zakażenia siebie oraz osób w Twoim otoczeniu, np. bliskich czy współpracowników.

Maseczkę ma jednak nie tylko gwarantować Ci bezpieczeństwo, ale być także wygodna, zwłaszcza obecnie, gdy musimy ją mieć w prawie każdym miejscu. Dzięki wykorzystaniu miękkiej bawełny jej noszenie będzie komfortowe. Dodatkowo, długie uszy do wiązania z tyłu głowy sprawią, że będzie pasować na każdego i odciąży uszy, które po zbyt długim noszeniu zwykłych maseczek z gumkami mogą być obtarte i zmęczone.

Oferowany przez nas produkt sprawdzi się perfekcyjnie w trakcie wyjść po zakupy lub w drodze do pracy komunikacją miejską. Jest także niezastąpiona przede wszystkim w miejscach ściśle związanych z sektorem medycznym, np. przychodniach lekarskich oraz szpitalach. Trzeba jednak pamiętać, że pojedyncza maseczka nie może być używana przez cały czas, ponieważ może stać się siedliskiem dla wydychanych przez nas drobnoustrojów. Właśnie dlatego nasze maseczki pakowane są po 5 sztuk. Jeśli potrzebujesz stałej ochrony, najbardziej polecane jest regularne zmienianie maseczek, a następnie wypranie całego takiego zestawu.


Instrukcja stosowania

Po skończonym używaniu maseczki należy ją wyprać i wysuszyć, wtedy nadaje się do ponownego użycia. Przed pierwszym użyciem maseczkę należy bezwzględnie wyprać i osuszyć. Polecane jest także wyprasowanie maseczek.


Parametry

Materiał wykonania:Bawełna
Mocowanie:Wiązana
Typ:Ochronna, wielorazowa
Kolor:biały
Jednostka sprzedażowa:Opakowanie = 5 sztuk