• Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – S - Higiena.NET

Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – S

Kod towaru: 910254

Cena brutto 1,60

Producent: Ikapol

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – S

Opis

Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – S

Wysokiej jakości rękawice gospodarcze wykonane z lateksu, niezwykle miękkiego i elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich podstawowych zadań w gospodarstwie domowym, czy w ogrodzie np. przy sortowaniu warzyw.

Dzięki bardzo grubej i niezwykle szczelnej warstwie lateksu i chłonącemu pot bawełnianemu flokowi wewnątrz, wyraźnie usprawniony został poziom komfortu użytkowania rękawic oraz ochrony przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi podstawowego działania.

Pewny chwyt i przyczepność podczas wykonywania zadań, zagwarantuje szorstka faktura antypoślizgowa na palcach i wewnętrznej stronie dłoni. Dodatkowo, rolowany, elastyczny mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice zapewniają ochronę przed podstawowymi środkami czyszczącymi. Nie należy ich wystawiać na działanie substancji ropopochodnych, naftowych i zawierającymi terpentynę. Rękawice marki Masters po użyciu należy umyć w bieżącej wodzie i pozostawić do wyschnięcia.


Parametry

Kolor:Żółty
Materiał:Lateks - naturalna guma
Rozmiar:S
Opakowanie:1 para