• medaSEPT – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L - Higiena.NET

medaSEPT – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L

Kod towaru: 872196

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 14,45

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • medaSEPT – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L

Opis

medaSEPT – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – L

Jednorazowe, niejałowe rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, czyli praktyczej alternatywy dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się idealnie w przypadku podstawowych zastosowań w gabinetach lekarskich, zakładach kosmetycznych, laboratoriach, a także halach przemysłu spożywczego.

Ogromną zaletą proponowanego materiału stanowi przyjazność dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, nitryl jest bezpieczny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera. Wyraźnie zwiększa to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na wrażliwej skórze pacjenta.

Nitryl z którego zrobione są rękawiczki wyróżnia także wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Gwwarantuje znacznie lepszą ochronę na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub innym ostrym narzędziem.

Dodatkowo, charakterystyczna miękkość, elastyczność i teksturowana powierzchnia rękawic zapewniają świetne wyczucie dotyku i pewny chwyt, wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz nie korzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl
Rozmiar:L
Kształt:Uniwersalny (prawa i lewa dłoń)
Opakowanie:100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!