• Meditrade NextGen – Rękawiczki jednorazowe, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M - Higiena.NET

Meditrade NextGen – Rękawiczki jednorazowe, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Kod towaru: 1238M

Cena brutto 64,80

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Meditrade NextGen – Rękawiczki jednorazowe, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Opis

Meditrade NextGen – Rękawiczki jednorazowe, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Profesjonalne rękawiczki diagnostyczne wykonane z nitrylu, który stanowi bardziej praktyczną alternatywę dla wyrobów lateksowych. Największą zaletą wykorzystywanego materiału jest przyjazność dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, nitryl jest neutralny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, nawet najbardziej wymagających zadań w gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach.

Stanowi pierwszą i najbardziej podstawową formę ochrony przeciwko chorobom przenoszonym przez różnego rodzaju drobnoustroje t.j. bakterie, grzyby czy wirusy, w tym koronawirusy Covid-19. Korzystanie z rękawiczek znacząco zmniejsza ryzyko zakażeń, zwłaszcza w szpitalach, gdzie personel jest stale narażony na kontakt z chorymi. Oprócz tego rękawiczki wyróżnia także wiele innych, praktycznych funkcji, m.in.:

  • Nitryl i brak pudru - minimalne ryzyko podrażnień
  • Tekstura na końcówkach palców - pewny chwyt, nawet w trudnych warunkach
  • Rolowany mankiet - ułatwia zakładanie i zdejmowanie
  • Uniwersalny kształt - pasują na lewą i prawą dłoń

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne. Zapewnia większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami. Miękkość i elastyczność nitrylu sprawiają, że rękawiczki idealnie dopasowują się do dłoni i gwarantują bardzo pewny chwyt. Co więcej, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl
Rozmiar:M
Opakowanie:100 sztuk