• Swish Miracle Disinfectant - Środek do mycia i dezynfekcji z neutralizatorem zapachów - 946 ml - Higiena.NET

Swish Miracle Disinfectant - Środek do mycia i dezynfekcji z neutralizatorem zapachów - 946 ml

Kod towaru: MIRACLE DISINFECTANT

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 40,65

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Miracle Disinfectant - Środek do mycia i dezynfekcji z neutralizatorem zapachów - 946 ml

Opis

Swish Miracle Disinfectant - Środek do mycia i dezynfekcji z neutralizatorem zapachów - 946 ml

Wysokiej jakości preparat Swish do mycia i dezynfekcji twardych, nieporowatych powierzchni mających kontakt z żywnością. Doskonale sprawdza się przede wszystkim w miejscach związanych z sektorem spożywczym np. w halach przetwórczych i lokalach gastronomicznych, ale znajdzie zastosowanie także w hotelu, obiekcie sportowym, domu opieki czy przychodni lekarskiej.

Skoncentrowana formuła środka gwarantuje bardzo wysoką efektywność w niskiej cenie. W niezwykle wydajny sposób wspiera Cię podczas usuwania różnego rodzaju bakterii, pleśni i grzybów, a także trudnych zabrudzeń, np. pochodzenia tłuszczowego. Jego silne właściwości rozpuszczające i dezynfekujące oraz wygodny aplikator w spray'u sprawią, że bez wysiłku zapewnisz swoim powierzchniom wysoki poziom higieny.

Preparat Miracle Disinfectant wyraźnie usprawni prace związane z myciem powierzchni oraz urządzeń mających kontakt z żywnością, np. lodówek, i jest dla nich bezpieczny - nie pozostawia zarysowań, smug i mikrouszkodzeń. Dodatkowo, aby zapewnić kompleksowe wrażenie czystości, zneutralizuje także przykre zapachy


Instrukcja stosowania

Przed zastosowaniem preparatu usuń wszystkie luźne zabrudzenia z powierzchni. Podczas używania środka zalecane jest korzystanie z rękawic oraz osłony oczu.

  • Dezynfekcja - Rozpyl środek na powierzchnię i pozostaw na czas około 10 minut. Następnie przetrzyj wszystko czystą gąbką, mopem lub szmatką
  • Sanityzacja - Rozpyl środek na powierzchnię, a następnie przetrzyj całość czystą gąbką, mopem lub szmatką


Parametry

Pojemność:946 ml