Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny

Kod towaru: MOPAPLUS

Cena brutto 777,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Mamibot Mopa+ - Bezprzewodowy mop elektryczny - Czarny

Twoje plecy nie wytrzymują już dźwigania ciężkich wiader z wodą? Denerwuje Cię ciągłe wyżymanie mopa, które zwyczajnie nie może odbyć się bez chlapania na lewo i prawo? Masz już dość ciągłego wymieniania szybko brudzącej się wody, i na koniec czyszczenie całości? Cały ten powtarzający się w kółko proceder sprawia, że na samą myśl o myciu podłóg, po prostu odechciewa Ci się wszystkiego?MOPA+ położy kres Twoim koszmarom. Przedstawiane urządzenie to najnowszy model bezprzewodowego mopa elektrycznego marki Mamibot – wiodącego producenta inteligentnych urządzeń sprzątających, które od wielu lat wspierają nas w naszych codziennych pracach. Urządzenie zaprojektowane zostało przede wszystkim z myślą o Twoim komforcie. Udoskonalane na przestrzeni dekad ergonomiczne rozwiązania i nowoczesna technologia marki Mamibot zmienią Twoje obowiązki i żmudną, monotonną pracę w prawdziwą przyjemność. Wygodny uchwyt, lekka konstrukcja i odpowiednio wyważona podstawa czyszcząca, sprawiają, że MOPA+ prowadzi się właściwie sama przy minimalnej ingerencji i wysiłku człowieka. Mycie podłóg jeszcze nigdy nie było tak wygodne.


Technologia w trosce o komfort

MOPA+ stanowi perfekcyjne rozwiązanie wszystkich dotychczasowych problemów ze sprzątaniem. Na każdym polu przewyższa nie tylko tradycyjne sposoby czyszczenia, ale także inne urządzenia do mycia podłóg. Nasz elektryczny mop wyposażony został w wiele specjalnie opracowanych, nowoczesnych udogodnień, których zastosowanie wyraźnie wpłynie na komfort Twojej pracy. Wartym uwagi jest choćby wyjątkowo cichy tryb pracy, który nie przeszkadza w prowadzeniu rozmów, czy słuchaniu ulubionej muzyki.


Wszechstronne zastosowanie

MOPA+ zatroszczy się o każdy rodzaj podłóg. Urządzenie jest polecane zwłaszcza w przypadku czyszczenia i konserwacji wykonanych z drewna parkietów, czyli powierzchni wymagających wyjątkowego, indywidualnego podejścia i pieczołowitej pracy.

Urządzenie posiada wszechstronną gamę zastosowań. Bez wysiłku i w ciągu kilku sekund poradzi sobie z nawet najtrudniejszymi i najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, takimi jak tłuste plamy czy rozlane płyny.

Dzięki szerokiemu spektrum rotacji na boki i w osi góra/dół, MOPA+ dotrze do wszystkich trudno dostępnych miejsc, a wyjątkowo niska i płaska podstawa urządzenia pozwoli Ci na wyczyszczenie podłóg pod meblami.


Mycie, woskowanie i polerowanie - 3 w 1

MOPA+ nie tylko szybko i bez wysiłku pomoże Ci umyć podłogę, ale także zadba o Twoje powierzchnie w sposób kompleksowy. Urządzenie wyposażone zostało w funkcję polerowania i woskowania, czyli wyjątkowo wyczerpujących zajęć, które przy wykorzystaniu tradycyjnych metod zmuszają Cię do poświęcenia bardzo dużej ilości czasu i energii. W przypadku Mopa+ wszytko to zajmie Ci zaledwie około kilku minut, a efekt końcowy zachwyci każdego. Twoje podłogi będą wyglądały jak nowe.

Gdyby tego było mało, ergonomiczna kostrukcja Mopa+ zagwarantuje Ci wygodne przełączanie pomiędzy wspomnianymi trybami za pomocą jednej ręki. Umiejscowione w uchwycie przyciski pozwolą Ci sterować pracą całego urządzenia.


Wytrzymała bateria

Dzięki wykorzystaniu w urządzeniu baterii, Twoje problemy z ciągnącymi się i plączącymi pod nogami przewodami skończą się raz na zawsze. Dwugodzinne ładowanie wbudowanego w MOPA+ akumulatora, to gwarancja nieprzerwanej pracy przez około 40 minut, co przy wysokiej prędkości obrotu tarcz czyszczących, pozwoli Ci na umycie nawet do 20m² w ciągu zaledwie minuty.

Obrotowe tarcze myjące


Pojemnik na wodę, funkcjonalny spryskiwacz i dodatkowe oświetlenie LED

Kolejnym z udogodnień MOPA+ jest łatwy w obsłudze i niezwykle funkcjonalny sposób rozpylania wody na mytą podłogę. W podstawę urządzenia wmontowany jest zbiorniczek o pojemności 300 ml z którego woda jest doprowadzana do spryskiwaczy równomiernie rozprowadzających ją przed MOPA+. Wystarczy wlać odpowiedni płyn, np. czystą wodę, lub środek do polerowania parkietu do środka i rozpocząć czyszczenie. Warto tutaj zaznaczyć, że sposób opryskiwania możemy dostosować do własnych potrzeb za pomocą przycisku na rączce. Opryskujemy dokładnie tam gdzie chcemy i kiedy chcemy.

Dodatkowo, podstawa MOPA+ wyposażona została w lampkę LED, która sprawi, że czyszczenie stanie się jeszcze bardziej dokładnie, nawet przy niepełnym oświetleniu. Nieodzowne wsparcie w przypadku mycia podłóg pod meblami.


Parametry

Moc silnika:60 W
Bateria:Ni-Mh 2200 mAh
Średnica kół:18 cm
Czas ładowania:2 godziny
Czas pracy:30-45 minut
Zakres sprzątania:100m²2
Pojemność pojemnika:300 ml
Głośność:poniżej 60 Db
Kolor:czarny

Filmy

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!