• NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi - Higiena.NET
  • NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi - Higiena.NET
  • NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi - Higiena.NET

NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi

Kod towaru: 003000

Cena brutto 1477,00 1 577,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Marka: NEEBo

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi
  • NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi
  • NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi

Opis

NEEBo R6 - Robot sprzątający z laserem, 2w1 - Odkurzanie i mycie podłogi

Odkurzacze automatyczne to zdecydowany krok do przodu w trosce o higienę i czystość w naszych domach. Dzięki nim bez wysiłku możesz sprzątać powierzchnie na bieżąco, sprawiając, że pozostaną czyste przez cały czas.

To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób starszych lub borykających się ze schorzeniami kręgosłupa. Oczywiście jednak nie tylko, bowiem przedstawiana technologia jest stale udoskonalana, aby móc wychodzić naprzeciw naszym potrzebom i zadbać o zwiększenie komfortu życia. Robot Neebo R6 zaprojektowany został w trosce o każdy szczegół, a wykorzystane w nim nowoczesne technologie wyraźnie wzmacniają jego wydajność.


Nowoczesne, laserowe skanowanie pomieszczeń

Aby jak najefektywniej poruszać się po naszych pomieszczeniach, oferowany automatyczny robot sprzątający Neebo R6 korzysta z nowoczesnego systemu nawigacji laserowej LDS. To najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie wśród odkurzaczy automatycznych, które oparte zostało na nawigacji wykorzystującej laser skanujący całe otoczenie na bieżąco.

System mapowania laserem jest obecnie najbardziej dokładnym sposobem nawigacji. Dzięki niemu nasze urządzenie nie będzie miało problemu z omijaniem przeszkód, również tych, które pojawiły się nagle, a także pozwoli nam na najbardziej precyzyjne sprzątanie.

W połączeniu z algorytmami nawigacyjnymi SLAM, robot sprzątający Neebo R6 jest w stanie stworzyć dokładną mapę pomieszczenia w ciągu zaledwie kilku sekund. W dodatku uwzględniając w tym rozkład mebli oraz innych obiektów mogących przeszkodzić mu podczas sprzątania.


Funkcje sterowania pracą robota

Dzięki opisanym powyżej nowoczesnym rozwiązaniom robot zawsze wie, gdzie dokładnie się znajduje, co zwiększa efektywność sprzątania i gwarantuje, że nigdy nie zgubi się podczas pracy. My z kolei mając dostęp do tak stworzonej mapy, otrzymujemy większą kontrolę nad jego pracą. Korzystając z kompatybilnej aplikacji możemy dostosować pracę odkurzacza do naszych osobistych potrzeb. W połączeniu z nowoczesną technologią nawigacyjną Neebo R6 gwarantuje kilka wyjątkowo praktycznych funkcji, które sprawią, że działanie robota będzie jeszcze bardziej efektywne.

Wirtualna ściana – jeśli chcemy uniemożliwić naszemu robotowi wjechanie do konkretnego obszaru, możemy to zrobić za pomocą aplikacji – wystarczy narysować linię, której odkurzacz nie przekroczy.

Wyznaczanie obszaru czyszczenia – na zaprojektowanej przez nasz odkurzacz mapie Twojego domu możesz narysować obszar, np. kwadratowy kształt, który robot ma konkretnie posprzątać. Oprócz tego, aplikacja do zdalnego sterowania pozwoli nam wybrać pomieszczenie widoczne na mapie stworzonej przez robota, które chcemy, aby posprzątał.


Czujniki antyupadkowe

Neebo R6 to robot najnowszej generacji, dlatego radzi sobie doskonale w każdych warunkach. Bardzo ważnym elementem nawigacyjnym prezentowanego urządzenia są czujniki antyupadkowe, absolutnie niezbędne w piętrowych domach. W odpowiednim momencie zaalarmują one system o spadku poziomu powierzchni co sprawia, że robot zatrzymuje się i zmienia kierunek jazdy na bezpieczny. Dzięki temu nie musisz martwić się o zniszczenie swojego urządzenia na skutek upadku z wysokości.


Odkurzanie i mycie podłogi – 2w1

Oferowany robot sprzątający marki NEEBo to urządzenie hybrydowe, które łączy w sobie działanie odkurzacza i mopa, dzięki czemu zatroszczysz się o czystość w swoim domu w sposób kompleksowy. Odkurzacz bardzo precyzyjnie usuwa różnego rodzaju luźne zabrudzenia i kurz, a także mopuje podłogę, co czyni go wyjątkowym już na pierwszy rzut oka. Bardzo duża część urządzeń dostępnych na rynku posiada tylko jedną z tych funkcji, a jeśli już występują w zestawie, zarezerwowane są raczej dla znacznie droższych modeli.

Technologia 2w1 zastosowana w Neebo R6, gwarantuje utrzymanie stałego, wysokiego poziomu czystości w naszym domu. Przy maksymalnie naładowanej baterii, odkurzacz jest w stanie mopować podłogę około 60 minut. Dzięki temu zapomnimy nie tylko o tradycyjnych odkurzaczach, ale również o ciężkim wiadrze z wodą, którego dźwiganie było przykrym obowiązkiem.


Bardzo duża moc ssania

Odkurzacz automatyczny Neebo R6 wyposażony został w potężny japoński silnik NIDEC, który w połączeniu z główną szczotką obrotową oraz dwiema bocznymi szczotkami jest w stanie osiągnąć siłę ssącą aż 2200 Pa. Przy tak ogromnym poziomie mocy oraz szerokim zasięgu szczotek, mamy pewność, że robot poradzi sobie nawet z najbardziej uciążliwym brudem, zarówno tym lekkim, ledwie widocznym, jak i cięższym np. śrubkami. Co więcej, rozmieszczenie silnika w różnych elementach pozwala na równomierne rozprowadzanie mocy i wydłużenie czasu jego pracy na wysokich obrotach.


Regulacja mocy ssania

Dodatkowo, aplikacja przy użyciu, której możemy sterować naszym urządzeniem pozwala nam dostosować poziom mocy robota do obecnego zadania. Do wyboru mamy trzy tryby pracy. Od cichego, przez normalny, aż do maksymalnej mocy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad naszym urządzeniem i poziomem zużycia energii.


Innowacyjny algorytm odkurzania

W celu usprawnienia efektywności odkurzania podłogi w robocie Neebo R6 zaimplementowany został algorytm, który sprawia, że robot porusza się po siatce złożonej z kwadratów 1,5x1,5 m. Takie rozwiązanie ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie precyzji sprzątania i gwarantuje nam, że żaden zakamarek nie zostanie przez pomyłkę pominięty.


Automatyczny powrót do stacji ładowania

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że prezentowany odkurzacz przy niskim poziomie baterii zapisze miejsce, w którym przerwał sprzątanie i automatycznie powróci do bazy dokującej, aby się doładować i dokończyć pracę zaczynając od zapamiętanego punktu. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasz robot na pewno posprząta cały obszar, do którego został wysłany, zamiast zupełnie bez sensu czyścić dwa razy to samo miejsce.


Wyjmowany od góry pojemnik na kurz

Oferowanego robota sprzątającego spośród innych modeli wyróżnia wiele parametrów. Jednym z najtrafniejszych udogodnień natomiast jest pojemnik na kurz zamontowany w środku odkurzacza. Aby opróżnić robota wystarczy nacisnąć zamontowany na górze obudowy przycisk, który uwolni pojemnik i wyjąć go. Dzięki takiemu projektowi konserwacja naszego urządzenia jest znacznie prostsza.


Trójstopniowa filtracja HEPA

Co więcej, wspomniany powyżej pojemnik na kurz został wyposażony w zaawansowany filtr HEPA, który jest odpowiedzialny za wyłapywanie najmniejszych, acz najbardziej uciążliwych dla naszego zdrowia cząsteczek. Za jego sprawą zatrzymamy np. alergeny roztoczy, zarodniki pleśni czy pyłki roślin odpowiedzialne za utrzymujące się przez cały rok problemy zdrowotne u osób borykających się z alergiami, ale nie tylko. Należy pamiętać, że odpowiednia filtracja ma ogromny wpływ na komfort życia każdego domownika.


Wytrzymała bateria

Jednym z najważniejszych parametrów automatycznych odkurzaczy jest poziom wytrzymałości ich baterii, ponieważ determinuje on jak duży obszar robot jest w stanie sprzątnąć zanim będzie musiał się doładować. Dzięki pojemności aż 6400 mAh Neebo R6 jest w stanie pracować nawet do 4 godzin. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych domów, ale oczywiście nie tylko, wszyscy chcemy przecież aby nasz robot odkurzył wszystko bez potrzeby robienia przerw.Za jego sprawą zatrzymamy np. alergeny roztoczy, zarodniki pleśni czy pyłki roślin odpowiedzialne za utrzymujące się przez cały rok problemy zdrowotne u osób borykających się z alergiami, ale nie tylko. Należy pamiętać, że odpowiednia filtracja ma ogromny wpływ na komfort życia każdego domownika.


Technologia Carpet Boost = prostsze pokonywanie przeszkód

Często zdarza się, że automatyczne roboty sprzątające nie radzą sobie zbyt dobrze z progami czy podwyższeniami, a nawet jeśli już uda im się pokonać taką przeszkodę jest to proces bardzo energochłonny. W Neebo R6 sprawy mają się jednak zupełnie inaczej.

Prezentowany odkurzacz został wyposażony w o wiele większe koła, co czyni z niego niemal model terenowy. Nowoczesna technologia Carpet Boost zastosowania w robocie pozwali mu bez najmniejszego problemu przejechać przez wysokie progi i odkurzyć dywan. Co ważne, w Neebo R6 wyeliminowano problem przesuwania się dywanu wraz z odkurzaczem, dlatego możemy być pewni, że nasze urządzenie nie tylko z łatwością je wyczyści, ale także nie sprawia mu problemu w dalszej pracy.


Parametry

Moc ssania:2200 Pa
Bateria:6400 mAh
Czas pracy:240 minut
Zakres sprzątania:300 m2
Czas ładowania:do 5 godzin
Maks.głośność:65 dB
Pojemność zbiornika na wodę:80 ml
Pojemność zbiornika na brud:420 ml
Wysokość:10,5 cm
Metoda filtracji:HEPA
Aplikacja mobilna:tak