• NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W - Higiena.NET
 • NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W - Higiena.NET
 • NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W - Higiena.NET
 • NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W - Higiena.NET

NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W

Kod towaru: 003932

Cena brutto 1677,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Marka: NEEBo

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W
 • NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W
 • NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W
 • NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W

Opis

NEEBo T12 Mate - Bezprzewodowy odkurzacz cyklonowy – 535 W

Jeśli jesteś już zmęczony kablami plączącymi się pod nogami i nie chcesz już dźwigać ciężkich urządzeń, najnowszy model odkurzacza pionowego marki NEEBo, to rozwiązanie skierowane specjalnie dla Ciebie. NEEBo T12 Mate będzie stanowić nieocenione wsparcie, zarówno podczas codziennych prac, jak i w trakcie sprzątania gruntownego. Jego najważniejszą zaletą jest przede wszystkim praktyczność i wygoda używania dzięki niemu sprzątniesz bieżące zabrudzenia w kilka chwil. Zamiast wyciągać miotełkę i szufelkę, albo co gorsza ciężki odkurzacz, wystarczy sięgnąć po NEEBo T12, który czeka w stacji ładującej, zawsze gotowy do pracy.


Odkurzacz zawsze pod ręką

Odkurzacze pionowe w przeciwieństwie do swoich klasycznych odpowiedników oferują nam o wiele większy komfort pracy. W przypadku ciężkich odkurzaczy na kółkach wszystko zajmuje tyle czasu, że czasami zastanawiamy się czy w ogóle opłaca nam się wyciągać go na światło dzienne. Na początku wyjmujemy go z szafki czy jakiegoś głębokiego kąta, potem plączemy się w kablach i podłączamy do kontaktu, a na koniec montujemy jeszcze rurę i szczotki.

Odkurzacz pionowy T12 Mate wystarczy wyjąć ze stacji ładującej i od razu możemy rozpocząć sprzątanie. Cały proces zajmuje zaledwie chwilę - tyle co podniesienie słuchawki telefonu. Dzięki oferowanemu urządzeniu utrzymasz swoje pomieszczenia w czystości, ponieważ odkurzanie będzie nie tylko szybsze, ale także wygodniejsze.


Ergonomiczna konstrukcja

Neebo T12 Mate został zaprojektowany w taki sposób, żeby ze sprzątaniem poradziły sobie nawet także osoby starsze, borykające się ze schorzeniami ruchowymi czy dzieci. Zamiast ciągnąć za sobą ciężki odkurzacz, mamy przed sobą wygodne urządzenie, które jest na tyle lekkie, że prowadzi się właściwie samo.

Jego doskonałą jakość potwierdza m.in. wygrana w prestiżowym konkursie Red Dot 2020, czasem nazywanym „Oscarami designu”, którego jednym z celów jest wyłonienie najlepszego projektu urządzenia w danym roku.


Podwójna turboszczotka = wszechstronne zastosowanie

Oferowane urządzenie poradzi sobie w wielu różnych sytuacjach. Połączenie dwóch szczotek z różnych materiałów, sprawia, że odkurzacz pionowy NEEBo T12 Mate jest znacznie bardziej uniwersalny. Dzięki temu nie musimy martwić się wymianą szczotki na odpowiednią do danego zadania.

Przedstawiane ilustracje obrazują na jakich powierzchniach i z jakim rodzajem zabrudzeń wmontowane szczotki radzą sobie najlepiej. Jak widać, oferowany odkurzacz sprawdzi się na bardzo szerokiej gamie materiałów.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że długa rura główna może być z powodzeniem wymontowana, tak aby odkurzacz służył do bardziej poręcznych zadań. Oprócz tego w zestawie znajdziemy kilka wymiennych końcówek, które jeszcze bardziej zwiększają zakres zastosowania prezentowanego urządzenia. Wśród nich znajdziemy końcówkę 2w1, która składa się z szerokiej ssawki z wysuwaną szczotką, bardzo praktyczną np. podczas wycierania mebli z kurzu, czy do czyszczenia tapicerki w samochodzie.


Inteligentny system wykrywania kurzu

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w odkurzaczu NEEBO T12 Mate jest nowoczesny system wykrywania ilości pyłu. Przy pomocy czujników wykorzystujących podczerwień, oferowane urządzenie analizuje na bieżąco poziom zabrudzeń na swojej drodze.

W przypadku gdy ilość pyłu przed odkurzaczem zwiększa się, automatycznie podniesie on moc ssania, aby sprostać zadaniu. Analogicznie, gdy kurzu będzie mniej, moc ssania zostanie odpowiednio zredukowana, aby nie zużywać niepotrzebnie energii. Takie rozwiązanie ma ogromne przełożenie na efektywność naszego sprzątania oraz tempo zużywania baterii.


Zawrotna moc ssania

Jednym z najważniejszych parametrów na jakie powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru naszego odkurzacza, jest siła ssania. To ona bowiem determinuje w dużej mierze jak nasze urządzenie poradzi sobie z napotkanymi zabrudzeniami. Należy pamiętać, że cięższe drobiny, takie jak np. chrupki czy płatki, wymagają większej siły ssania. W przypadku NEEBO T12 Mate zastosowano nowoczesny, bezszczotkowy silnik NIDEC, który obraca się z szybkością 125 000 obrotów na minutę z mocą 535 W. W połączeniu z kanałem powietrznym, odkurzacz minimalizuje utratę mocy. Dzięki temu jest w stanie zapewnić nam aż 170 AW (29 000 Pa) siły ssania, co w zupełności wystarczy, aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.


Trzy poziomy mocy

Odkurzacz NEEBO T12 Mate posiada trzy tryby pracy, za sprawą których możemy dostosować urządzenie do naszych aktualnych potrzeb.

 • Auto - domyślny sposób pracy naszego odkurzacza współpracujący z systemem wykrywania ilości kurzu za pomocą czujnika podczerwieni. Gdy ten tryb jest aktywny, NEEBO T12 Mate dostosuje siłę ssania automatycznie do ilości zabrudzeń.
 • Eco - tryb najbardziej polecany w przypadku regularnego, codziennego odkurzania i gdy wiemy, że nie będziemy mierzyć się z żadnymi, dużymi zabrudzeniami. Pomaga utrzymać czystość na stałym wysokim poziomie. Korzystając z ustawień Eco, nasze urządzenie może pracować nawet do 60 minut.
 • Super - praca na najwyższym obrotach, niezbędna w przypadku usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń. Doskonała do zadań specjalnych, jak np. usuwanie kurzu z głębokich szczelin.


Nowoczesny wyświetlacz OLED

Aby zyskać jeszcze większą kontrolę nad naszym urządzeniem, NEEBo T12 Mate został wyposażony w praktyczny panel wyświetlający wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące jego stanu. Dzięki temu w prosty i szybki sposób sprawdzimy dokładny poziom naładowania baterii czy otrzymamy przypomnienie o potrzebie wyczyszczenia pojemnika.


Duży pojemnik na kurz i proste czyszczenie

Projekt odkurzacza T12 Mate został tak przemyślany, aby dbanie o czystość stało się dla nas przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Oprócz jego wydajności i efektywności sprzątania, zwrócono także uwagę na sposób przechowywania kurzu i innych zabrudzeń. Za sprawą dużego zbiornika o pojemności 500 ml, możemy używać odkurzacza wielokrotnie zanim będziemy musieli go wyczyścić.

Taka konstrukcja pozwala nam ograniczyć do minimum częstotliwość opróżniania i mycia urządzenia. Co więcej, dzięki systemowi wykorzystującemu wiele cyklonów, siła ssania odkurzacza pozostaje niezmienna, niezależnie od tego w jak dużym stopniu zapełniony jest zbiornik. Warto także zwrócić uwagę, że mimo dużej pojemności, zbiornik jest bardzo lekki, a przy tym odporny na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ został wykonany z wytrzymałego poliwęglanu.

Natomiast gdy już przyjdzie pora na to, aby opróżnić zebrane przez odkurzacz śmieci, nie wymaga to skomplikowanych czynności. Wystarczy otworzyć pojemnik i wysypać zawartość do kosza na śmieci. Cała czynność jest banalnie prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil. Zbiornik możemy także z powodzeniem umyć pod wodą, w tym celu należy jednak zapoznać się z dokładnymi wskazówkami zawartymi w instrukcji dołączonej do odkurzacza.


6-stopniowa filtracja Hepa

System filtracji odkurzacza NEEBo T12 Mate złożony jest z kilku elementów, które złożone razem dają Ci gwarancję najwyższej jakości. Cały układ składa się z 6 części:

 1. Zbiornik
 2. Metalowa siatka z otworami 0,5 mm
 3. Wielokrotne cyklony
 4. Filtr HEPA10 na wejściu
 5. Filtr HEPA12 na wejściu

Tak zaawansowany system jest w stanie zapewnić skuteczność filtracji na poziomie niemal 100%, co ma wyraźny wpływ na podniesienie poziomu higieny w naszym domu. Za jego sprawą zatrzymamy np. alergeny roztoczy, zarodniki pleśni czy pyłki roślin odpowiedzialne za utrzymujące się przez cały rok problemy zdrowotne u osób borykających się z alergiami, ale nie tylko. Należy pamiętać, że odpowiednia filtracja ma ogromny wpływ na komfort życia każdego domownika.


Wytrzymała bateria

Jedną z najważniejszych cech odkurzaczy bezprzewodowych na którą warto zwrócić szczególną uwagę jest pojemność baterii. To parametr, który bezpośrednio wpływa na komfort i efektywność naszej pracy. Prezentowane urządzenie posiada akumulator o pojemności aż 2500 mAh, dzięki któremu możemy korzystać z urządzenia przez 60 minut bez robienia niepotrzebnych przerw. Co więcej, aby w pełni naładować baterię, wystarczy odstawić urządzenie do stacji na około 3 godziny. Dzięki temu możemy używać go nawet kilkukrotnie jednego dnia.


Lampa LED

Bardzo praktycznym dodatkiem do wyposażenia odkurzacza jest umieszczona na podstawowej szczotce obrotowej lampka LED. Za sprawą tak emitowanego światła jesteśmy w stanie posprzątać nasze powierzchnie o wiele skuteczniej, bo po prostu trudniej przeoczyć nam jakiekolwiek zabrudzenia. Jest nieoceniona przede wszystkim podczas odkurzania zaciemnionej przestrzeni pod meblami, do której dostęp jest utrudniony.


Akcesoria

Jak już to zostało wcześniej wspomniane, odkurzacz został wyposażony w wiele akcesoriów. Poniżej przedstawiamy całą listę elementów odkurzacza zawartych w zestawie:

 1. Metalowa rura przedłużająca
 2. Podwójna turboszczotka podłogowa
 3. Płaska ssawka
 4. Płaska ssawka 2-w-1 (szczelinowa + szczotka)
 5. Miękka szczotka do mebli
 6. Elastyczna rura przedłużająca
 7. Korpus główny z silnikiem, akumulatorem i pojemnikiem na śmieci
 8. Stacja ładująca
 9. Zasilacz sieciowy
 10. Mechaniczna szczotka do tapicerki
 11. Instrukcja obsługi


Parametry

Moc:535 W
Moc ssania:maks. 29 000 Pa
Bateria:2500 mAh
Czas pracy:Eco - do 60 min., Super - do 11 min.
Czas ładowania:3-4h
Maks.głośność:82 dB(tryb super)
Pojemność zbiornika na brud:500 ml
Wyświetlacz:OLED
Metoda filtracji:HEPA10 (wejście), HEPA12 (wyjście)
Materiał:Tworzywo poliwęglanowe

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!