• Neoseptal PE 15 - Środek do dezynfekcji w przemyśle spożywczym - 22 kg - Higiena.NET

Neoseptal PE 15 - Środek do dezynfekcji w przemyśle spożywczym - 22 kg

Kod towaru: 201126

Cena brutto 396,45

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Dr. Weigert

Marka: Neomoscan

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Neoseptal PE 15 - Środek do dezynfekcji w przemyśle spożywczym - 22 kg

Opis

Neoseptal PE 15 - Środek do dezynfekcji w przemyśle spożywczym - 22 kg

Profesjonalny preparat na bazie kwasu nadoctowego do dezynfekcji powierzchni i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Neoseptal PE 15 z nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju zbiorników, pojemników, układów rurowych czy przewodów.

Sprawdzi się doskonale w branży związanej z przetwórstwem mleka np. do dezynfekcji dojarek, a także w innych sektorach przemysłu spożywczego. Co więcej, receptura koncentratu Neoseptal PE 15 została tak opracowana, aby możliwe było używanie go także w przypadku ekologicznej produkcji.

Preparat nadaje się do odkażania stali nierdzewnej, aluminium, kwasoodpornego tworzywa sztucznego i ocynowanego żelaza. Neoseptal PE 15 działa w sposób kompleksowy i zgodnie z restrykcyjnymi procedurami EN 1276, EN 1650, EN 14347 zwalcza wiele rodzajów bakterii, grzybów i sporów.

Oferowany preparat to silnie stężony koncentrat, którego nie należy używać bez uprzedniego rozcieńczenia w wodzie. Nadzwyczaj wydajana receptura Neoseptal PE 15 gwarantuje, że jeden kanister wystarczy na bardzo długi czas. W ten sposób nie tylko oszczędzimy pieniądze, ale także zredukujemy ilość produkowanych odpadów z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Neoseptal PE 15 należy używać w postaci roztworu z wodą, a jego stężenie należy dostosować do rodzaju pożądanej dezynfekcji:

  • Działanie bakteriobójcze zgodne z EN 1276 - Roztwór uzyskany z wymieszania 0,55 g koncentratu z jednym litrem wody w temperaturze 20⁰C należy nanieść na powierzchnię i pozostawić na 5 minut.
  • Działanie grzybobójcze zgodne z EN 1650 - Roztwór uzyskany z wymieszania 11 g koncentratu z jednym litrem wody w temperaturze 20⁰C należy nanieść na powierzchnię i pozostawić na 15 minut.
  • Działanie sporobójcze zgodne z EN 14347 - Roztwór uzyskany z wymieszania 5,5 g koncentratu z jednym litrem wody w temperaturze 20⁰C należy nanieść na powierzchnię i pozostawić na 15 minut.
Uwaga! W przypadku powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością niezbędne jest spłukanie ich wodą pitną po skończonej dezynfekcji.


Parametry

Waga:22 kg