• Nitrile Gloves – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – XL - Higiena.NET

Nitrile Gloves – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – XL

Kod towaru: 952140

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 68,55

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Nitrile Gloves – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – XL

Opis

Nitrile Gloves – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – XL

Dobrej jakości rękawice diagnostyczne z nitrylu, będącego hipoalergiczną alternatywą dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się świetnie w trakcie wykonywania wszystkich podstawowych zadań w przychodniach lekarskich, gabinetach stomatologicznych, szpitalach czy salonach kosmetycznych.

Łagodny dla skóry nitryl i brak pudru na jego powierzchni to cechy, które znacząco redukują ryzyko wystąpienia przykrych reakcji alergicznych lub różnego rodzaju podrażnień. Wyraźnie poprawia to funkcjonalność rękawic w porównaniu do ich lateksowych odpowiedników, mogących powodować niepożądane reakcje na skórze pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki wyróżnia się również wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia kilkukrotnie wyższą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Prezentowany materiał nitrylowy jest miękki i elastyczny, dzięki czemu rękawiczki świetnie dopasowują się do dłoni i zwiększają komfort ich noszenia. Dodatkowo, teksturowana powierzchnia zapewnia użytkownikowi naprawdę pewny chwyt. Rękawiczki pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet zdecydowanie ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie należy ich stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Rozmiar:XL
Kolor:niebieski
Materiał:Nitryl
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!