• Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 200 sztuk – M - Higiena.NET

Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 200 sztuk – M

Kod towaru: RD30084003

Cena brutto 123,45

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 200 sztuk – M

Opis

Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 200 sztuk – M

Dobrej jakości rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, hipoalergicznej alternatywy dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się świetnie podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w gabinetach medycznych, salonach fryzjerskich, czy laboratoriach.

Brak środka pudrującego w połączeniu z przyjaznym dla skóry nitrylem, zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych właściwie do zera. Wyraźnie usprawnia to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje u pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami. Co ważne, technologia w której zostały zaprojektowane rękawiczki zapewnia ochronę przed drobnoustrojami takimi jak bakterie, grzyby czy wirusy, w tym koronawirus Sars-CoV-2.

Niebywała miękkość i elastyczność nitrylu, wspólnymi siłami sprawią, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając użytkownikowi bardzo pewny chwyt oraz wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:M
Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Poziom szczelności(AQL):1,5
Opakowanie:200 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 200 sztuk