• Nitrylex Green – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, zielone, 100 sztuk – XL - Higiena.NET

Nitrylex Green – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, zielone, 100 sztuk – XL

Kod towaru: NB000015109

Cena brutto 63,30

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Nitrylex Green – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, zielone, 100 sztuk – XL

Opis

Nitrylex Green – Rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, zielone, 100 sztuk – XL

Doskonałej jakości jednorazowe rękawiczki diagnostyczne wykonane z nitrylu, który jest hipoalergiczną alternatywą dla wyrobów lateksowych. Prezentowany produkt to doskonałe rozwiązanie i podstawowy środek ochrony osobistej w każdym gabinecie medycznym i stomatologicznym, w laboratorium czy w salonie fryzjerskim.

Rękawiczki nie zawierają środka pudrującego, co w połączeniu z przyjaznym dla skóry nitrylem, redukuje niemal do zera ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Dzięki temu stanowią bezpieczny produkt podczas zabiegów lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje u pacjentów.

Obecnie, w okresie pandemii koronawirusa, jest to także jeden z podstawowych sposobów na ochronę zdrowia naszego i naszych bliskich. Poza domem, np. podczas zakupów w supermarkecie, warto wyposażyć się w rękawiczki jednorazowe. Używanie ich zabezpiecza nasza skórę przed kontaktem z szkodliwymi drobnoustrojami, w tym koronawirusem Sars-Cov-2, które mogli pozostawić na przeglądanych produktach inni goście sklepu.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Niebywała miękkość i elastyczność nitrylu, wspólnymi siłami sprawią, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając użytkownikowi bardzo pewny chwyt oraz wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:XL
Kolor:Miętowy
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Poziom szczelności(AQL):1,5
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!