• Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M - Higiena.NET

Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Kod towaru: RD30105003

Cena brutto 63,30

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Opis

Nitrylex Basic – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Dobrej jakości rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, hipoalergicznej alternatywy dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się świetnie podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w gabinetach medycznych, salonach fryzjerskich, czy laboratoriach.

Brak środka pudrującego w połączeniu z przyjaznym dla skóry nitrylem, zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych właściwie do zera. Wyraźnie usprawnia to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje u pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Niebywała miękkość i elastyczność nitrylu, wspólnymi siłami sprawią, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając użytkownikowi bardzo pewny chwyt oraz wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:M
Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Poziom szczelności(AQL):1,5
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!