Numatic NVH 180 - Odkurzacz na sucho

Kod towaru: NVH 180

Cena brutto 459,00 492,00

Producent: Numatic

Marka: Numatic

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Numatic NVH 180 - Odkurzacz na sucho

 

Jest to jeden z najpopularniejszych profesjonalnych odkurzaczy do odkurzania na sucho wszelkich powierzchni. Duży filtr HepaFlo o potrójnej warstwie oraz worki tkaninowe HepaFlo zatrzymują w zbiorniku wszystko, co zostanie wciągnięte do wewnątrz. NVH 180 to poprzednik modelu PSP 180. Jest mały, lekki, poręczny. To także odkurzacz o solidnej budowie, produkowany w Anglii z wytrzymałych materiałów. Bardzo prosty i łatwy w obsłudze oraz tani w eksploatacji. W odkurzaczu zastosowano przemysłowy silnik ssący o mocy 1200W. Siła ssąca większa od domowych odkurzaczy o porównywalnych mocach.

Trwały i prosty w budowie profesjonalny odkurzacz do zbierania zanieczyszczeń suchych. Posiada trwałą, estetyczną obudowę z możliwością nawinięcia przewodu lub przechowywania akcesoriów. Rury ssące wykonane są ze stopu aluminium malowanego proszkowo (32 mm). Odkurzacz wyposażony jest w dwustopniową turbinę ssącą z zabezpieczeniem termicznym. W standardzie posiada bogate wyposażenie w różnego rodzaju ssawki:

• Wąż ssący 2 m

• Ssawka 300 mm

• Rura prosta 2x 50 cm z aluminium

• Rura aluminiowa wygięta z regulacją

• ssawka szczelinowa

• ssawka z włosiem, okrągła

 

Przeznaczony dla biur, szkół, hoteli i firm sprzątających, ale nie tylko. Coraz częściej pojawia się również w domach. Nie ma bardziej trwałego, solidnego i bardziej wszechstronnego w tej cenie odkurzacza profesjonalnego na polskim rynku. Odkurzacz Numatic NVH180 można doposażyć w filtr dla alergików, turboszczotkę do zbierania sierści z dywanów, turboszczotkę do odkurzania sierści z tapicerek.

 

 

Dane techniczne

 

Silnik: 1200 W

Zasilanie: 230 V

Przepływ powietrza: 45 l/s

Podciśnienie: 2600 mm

Pojemność na sucho: 8 l

Zasięg kabla: 13 m

 

 

Parametry

 

Wymiary: 34 x 34 x 35 cm

Waga: 5,8 kg

 

 

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!