• Omo Automat Color - Proszek do prania kolorowych tkanin - 7 kg - Higiena.NET

Omo Automat Color - Proszek do prania kolorowych tkanin - 7 kg

Kod towaru: G12351

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 53,85

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Unilever Polska

Marka: Omo

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Omo Automat Color - Proszek do prania kolorowych tkanin - 7 kg

Opis

Proszek do prania kolorowych tkanin o świeżym zapachu

Nowoczesny i niezwykle wydajny proszek do prania marki Omo o doskonałych właściwościach czyszczących, który w przystępnej cenie przywróci Twoim tkaninom dawny, intensywny kolor. Środek pozwoli Ci pozbyć się nawet najtrudniejszych plam z Twoich ubrań, w tym zabrudzeń z tłuszczu i krwi. Prezentowany produkt to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny oraz naturalnego jedwabiu. Proszek to nieoceniona pomoc zarówno przy codziennym praniu, ale także podczas usuwania najtrudniejszego brudu.

Regularne stosowanie Omo Automat Color umożliwi Ci zadbanie o Twoje ubrania w sposób kompleksowy. Dzięki niemu nie tylko pozbędziesz się plam, ale także pomożesz zachować tkaninom miękkość. Dodatkowo, proszek niezwykle skutecznie zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je przyjemną, świeżą wonią, która utrzyma się długo na ubraniach, zapewniając Ci długotrwały komfort noszenia.


Zastosowanie

Omo Automat Color jest przede wszystkim skierowany do prania przy użyciu wielu rodzajów urządzeń, w tym pralnic, pralnico-wirówek oraz pralek automatycznych, jednak sprawdzi się równie doskonale podczas prania ręcznego. Zalecane jest pranie w temperaturze od 30° do 60°C.


Parametry

Pojemność:7 kg

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!