• Omo Automat White - Proszek do prania białych tkanin - 7 kg - Higiena.NET

Omo Automat White - Proszek do prania białych tkanin - 7 kg

Kod towaru: G12350

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 64,10

Producent: Diversey

Marka: Omo

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Omo Automat White - Proszek do prania białych tkanin - 7 kg

Opis

Proszek do prania białych tkanin z odplamiaczem

Nowoczesny i niezwykle wydajny proszek do prania marki Omo o doskonałych właściwościach czyszczących, który w przystępnej cenie przywróci Twoim tkaninom śnieżnobiały kolor. Środek pozwoli Ci pozbyć się nawet najtrudniejszych plam z Twoich ubrań, w tym zabrudzeń z tłuszczu i krwi. Prezentowany produkt to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny oraz naturalnego jedwabiu. Proszek to nieoceniona pomoc zarówno przy codziennym praniu, ale także podczas usuwania najtrudniejszego brudu.

Regularne stosowanie Omo Automat White umożliwi Ci zadbanie o Twoje ubrania w sposób kompleksowy. Dzięki niemu nie tylko pozbędziesz się plam, ale także pomożesz zachować tkaninom miękkość. Dodatkowo, proszek niezwykle skutecznie zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je przyjemną, świeżą wonią, która utrzyma się długo na ubraniach, zapewniając Ci długotrwały komfort noszenia.


Zastosowanie

Omo Automat White jest przede wszystkim skierowany do prania przy użyciu wielu rodzajów urządzeń, w tym pralnic, pralnico-wirówek oraz pralek automatycznych, jednak sprawdzi się równie doskonale podczas prania ręcznego.


Parametry

Pojemność:7 kg

Opinie

  • To świetny proszek, cieszy mnie że jest w ofercie.