• Persil Discs 4w1 Deep Clean Color - Kapsułki do prania kolorowych ubrań, czterokomorowe - 41 sztuk - Higiena.NET

Persil Discs 4w1 Deep Clean Color - Kapsułki do prania kolorowych ubrań, czterokomorowe - 41 sztuk

Kod towaru: 537345

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 61,40

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Henkel

Marka: Persil

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Persil Discs 4w1 Deep Clean Color - Kapsułki do prania kolorowych ubrań, czterokomorowe - 41 sztuk

Opis

Persil Discs 4w1 Deep Clean Color - Kapsułki do prania kolorowych ubrań, czterokomorowe - 41 sztuk

Wysokiej jakości nowoczesne kapsułki do prania marki Persil, które nie tylko kompleksowo zadbają o nasze tkaniny, ale także uczynią to w sposób wyjątkowo oszczędny. Każda kapsułka wypełniona została aż 4 rodzajami środków, odpowiedzialnymi za różne aspekty prania:

  • Skuteczne odplamianie - zastosowanie technologii Deep Clean opartej o aktywne składniki czyszczące sprawia, że oferowany produkt wnika głęboko we włókna tkanin, dzięki czemu nawet w 20°C szybko i efektywnie usuwa tak uporczywe zabrudzenia jak np. plamy z wina czy kawy.
  • Subtelna świeżość - kapsułki efektywnie neutralizują wszystkie przykre zapachy i gwarantują Twoim tkaninom świeżość, która utrzymuje się nawet przez miesiąc, o ile oczywiście ubrania nie będą noszone.
  • Naturalne kolory - dzięki zawartym w recepturze składnikom, oferowane kapsułki skutecznie przywracają Twoim ubraniom pierwotny, intensywny kolor.
  • Miękkość i ochrona - wyprane ubrania będą przyjemnie miękkie jak nigdy dotąd, co wyraźnie wpłynie na zwiększenie Twojego komfortu. Dodatkowo, kapsułki wzmocnią tkaniny, sprawiając tym samym, że pozostaną One w doskonałej kondycji przez znacznie dłuższy czas.

Wybierając kapsułki Persil Discs 4w1 stawiasz przede wszystkim na wygodę i usprawnienie swojej pracy. Zamiast brudzić się proszkiem i głowić jakiej ilości właściwie użyć, po prostu wrzucasz kapsułkę do bębna - to rozwiązanie z którym poradzi sobie każdy, nawet największy laik w temacie prania.


Instrukcja stosowania

Liczbę wrzucanych kapsułek dostosuj do ilości prania. Stopień zabrudzenia tkanin oraz poziom twardości wody nie ma w tym przypadku znaczenia. Pamiętaj, aby wrzucić kapsułkę do bębna przed włożeniem prania.

  • 1 kapsułka - Waga ubrań poniżej 4,5 kg
  • 2 kapsułki - Waga ubrań przekracza 4,5 kg


Parametry

Ilość kapsułek:41 sztuk