• Persil Duo-Caps Universal - Kapsułki do prania białych i jasnych tkanin - 28 sztuk - Higiena.NET

Persil Duo-Caps Universal - Kapsułki do prania białych i jasnych tkanin - 28 sztuk

Kod towaru: 96750

Cena brutto 35,50

Producent: Henkel

Marka: Persil

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Persil Duo-Caps Universal - Kapsułki do prania białych i jasnych tkanin - 28 sztuk

Opis

Persil Duo-Caps Universal - Kapsułki do prania białych i jasnych tkanin - 28 sztuk

Wyjątkowo wydajne kapsułki do prania marki Persil, które zatroszczą się o Twoje ubrania w sposób kompleksowy i zagwarantują oszczędność pieniędzy. Każda kapsułka wypełniona została skoncentrowanym środkiem w nowoczesnej technologii Deep Clean opartej o silnie aktywne składniki czyszczące. Oferowany produkt wnika głęboko we włókna tkanin, dzięki czemu już w 20°C szybko i efektywnie usuwa takie zabrudzenia jak np. uporczywe plamy z kawy czy krwi. Oprócz czyszczenia, środek Persil przywraca tkaninom naturalny kolor oraz nadaje im blask skutecznie spowalniając ich szarzenie.

Dodatkowo, kapsułki skutecznie neutralizują przykre zapachy i nadają Twoim tkaninom subtelną, przyjemną świeżość. Wybierając kapsułki Persil stawiasz przede wszystkim na komfort i usprawnienie swojej pracy, oraz oszczędność, także zużywanej wody. Zamiast brudzić się proszkiem i głowić jakiej ilości właściwie użyć, po prostu wrzucasz kapsułkę do bębna - to rozwiązanie z którym poradzi sobie każdy, nawet największy laik w temacie prania.


Instrukcja stosowania

Liczbę wrzucanych kapsułek dostosuj do ilości prania i stopnia zabrudzenia. Poziom twardości wody ma znaczenie tylko w przypadku usuwania wyjątkowo trudnych plam. Pamiętaj, aby wrzucić kapsułkę do bębna przed włożeniem prania.

  • 1 kapsułka - Waga ubrań poniżej 4,5 kg
  • 2 kapsułki - Waga ubrań przekracza 4,5 kg
  • 3 kapsułki - Bardzo silnie zabrudzone tkaniny i twarda woda


Parametry

Ilość kapsułek:28 sztuk