• Persil Premium Universal Duo-Caps - Kapsułki do prania - 24 sztuki - Higiena.NET

Persil Premium Universal Duo-Caps - Kapsułki do prania - 24 sztuki

Kod towaru: 340624

Cena brutto 34,45

Producent: Henkel

Marka: Persil

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Persil Premium Universal Duo-Caps - Kapsułki do prania - 24 sztuki

Opis

Persil Premium Universal Duo-Caps - Kapsułki do prania - 24 sztuki

Wysokiej jakości kapsułki do prania marki Persil, które nie tylko kompleksowo zadbają o Twoje tkaniny, ale także uczynią to w sposób bardzo ekonomiczny. Każda kapsułka wypełniona została wzmocnionym, skoncentrowanym środkiem o nowoczesnej formule łączącej w sobie właściwości odplamiające i rozjaśniające. Dzięki temu oferowany produkt usuwa nawet najtrudniejsze i najbardziej uciążliwe zabrudzenia, w tym również plamy z kawy, wina, oleju i krwi. Oprócz czyszczenia, środek Persil przywraca tkaninom naturalny, śnieżnobiały kolor oraz nadaje im blask efektywnie spowalniając ich szarzenie.

Dodatkowo, kapsułki skutecznie zneutralizują przykre zapachy i zagwarantują Twoim tkaninom subtelną, przyjemną świeżość. Uczucie to utrzyma się nawet przez cały miesiąc, o ile ubrania będą przechowywane w szafie. Wybierając kapsułki Persil stawiasz przede wszystkim na wygodę i usprawnienie swojej pracy. Zamiast brudzić się proszkiem i głowić jakiej ilości właściwie użyć, po prostu wrzucasz kapsułkę do bębna - to rozwiązanie z którym poradzi sobie każdy, nawet największy laik w temacie prania.


Instrukcja stosowania

Liczbę wrzucanych kapsułek dostosuj do ilości prania i stopnia zabrudzenia. Poziom twardości wody ma znaczenie tylko w przypadku usuwania wyjątkowo trudnych plam. Pamiętaj, aby wrzucić kapsułkę do bębna przed włożeniem prania.

  • 1 kapsułka - Waga ubrań poniżej 4,5 kg
  • 2 kapsułki - Waga ubrań przekracza 4,5 kg
  • 3 kapsułki - Bardzo silnie zabrudzone tkaniny i twarda woda


Parametry

Ilość kapsułek:24 sztuki