• Petrel – Rękawice robocze, kwasoodporne, powlekane PCV, zielone, długie - 35 cm - Higiena.NET

Petrel – Rękawice robocze, kwasoodporne, powlekane PCV, zielone, długie - 35 cm

Kod towaru: 1311_0110000899110

Cena brutto 13,80

Ilość:

Jednostka miary: para

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Petrel – Rękawice robocze, kwasoodporne, powlekane PCV, zielone, długie - 35 cm

Opis

Petrel – Rękawice robocze, kwasoodporne, powlekane PCV, uniwersalne, długie - 35 cm

Profesjonalne rękawice robocze powlekane PCV, które zapewnią najwyższy standard ochrony. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich, nawet najbardziej wymagających zadań przy pracach w branży budowlanej, motoryzacyjnej, czy przemysłu metalowego. Zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i niebezpiecznymi substancji jak kwasy i inne chemikalia, oraz powodującymi uciążliwe zabrudzenia np. smary, oleje czy rozpuszczalniki.

Aby zagwarantować pewny chwyt i znacząco zwiększyć komfort noszenia, powierzchnia rękawic wyposażona została w fakturę antypoślizgową. Dzięki bardzo długiemu mankietowi, zabezpieczają nie tylko skórę dłoni, ale także niemal całe przedramię. Dodatkowo, zaprojektowane zostały tak, aby nie krępowały ruchów, umożliwiając tym samym wygodną pracę.


Zastosowanie

Produkt marki Petrel jest wielokrotnego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice zapewniają ochronę zgodną z kategorią 3, czyli wysokiego zagrożenia o nieodwracalnym charakterze.


Parametry

Kolor:Zielony
Rozmiar:Uniwersalny
Długość:35 cm
Opakowanie:1 para

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!