Mamibot Nee'bo Piona Blue - Bezprzewodowy odkurzacz - Niebieski

Kod towaru: PIONABLUE

Cena brutto 377,00

Producent: MAMIBOT

Marka: Mamibot

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Mamibot Nee'bo Piona Blue - Bezprzewodowy odkurzacz - Niebieski

Prezentujemy Ci nowoczesny i innowacyjny odkurzacz bezprzewodowy, doskonale sprawdzający się zarówno podczas generalnego sprzątania, jak i codziennego odkurzania wszystkich rodzajów powierzchni oraz tapicerki samochodowej. Szybko i dokładnie sprząta kurz oraz inne zabrudzenia z paneli, płytek, linoleum, wykładzin i innych powierzchni spotykanych najczęściej w domach i biurach. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego lepiej wybrać Nee'bo Piona od zwykłego odkurzacza, którego używasz od wielu lat, to odpowiedź jest prosta - raz na zawsze zapomnisz o uciążliwym rozwijaniu i przepinaniu kabla, a sprzątanie stanie się dla Ciebie zaledwie chwilą!


MAMIBOT - Twoja pomoc domowa

Mamibot to marka produktów dbających o Twój dom. Tak, to marka produktów, które wyręczą Cię w najbardziej monotonnych pracach. Mamibot to firma, której celem jest to, abyś Ty miał(a) więcej czasu dla siebie. Produkty Mamibot zajmą się domem w Twoim imieniu - i zrobią to świetnie! A co ty będziesz robić w tym czasie? Proponujemy filiżankę kawy i spokojny seans z książką, na którą nigdy nie masz czasu :)

Najważniejsze cechy Nee'bo Piona to:


Wysoka precyzja - zaprojektowane w USA

uchwyt i pojemnik na odpady Nee'bo Piona Blue

Nee'bo Piona to maszyna o zauważalnie wysokim standardzie - zaprojektowana w USA i skonstruowana z elementów wysokiej jakości. Z zewnątrz Nee'bo Piona prezentuje nowoczesny, wręcz futurystyczny design z opływowymi kształtami i obudową stworzoną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Wygoda odkurzania

kąty odchylenia rury odkurzacza

Nee'bo Piona wykazuje się dużą prostotą i wygodą użytkowania. Głowica odkurzacza automatycznie dostosowuje się do położenia rączki. Oznacza to, że nieważne jak mocno pochylisz lub skręcisz odkurzaczem - Piona zawsze bez oporu podąży tam, gdzie tego chcesz. Co więcej - Piona może działać w całkowitym pionie (podczas czyszczenia krawędzi ścian), jak i w całkowitym poziomie (przy odkurzaniu trudno dostępnych miejsc). Przemyślane kółka pozwalają odkurzaczowi na bezoporowe podążanie za właścicielem.

Zastanawiasz się jak opróżnić pojemnik na odpady? To nic trudnego! Wystarczy skierować pojemnik w stronę kosza i nacisnąć przycisk otwierający drzwiczki. W szybki, łatwy i przede wszystkim czysty sposób możesz pozbyć się brudu i wracać do dalszej pracy.

Dzięki wielofunkcyjnemu charakterowi maszyny możesz nią czyścić zarówno podłogi, jak i ściany, zasłony, schody, tapicerkę samochodową i inne trudno dostępne miejsca. Nee'bo Piona wspiera cię w codziennych obowiązkach i bardziej nietypowych zadaniach.

ikony z obszarami zastosowania odkurzacza

Ważnym wyróżnikiem tego bezprzewodowego odkurzacza jest jego niewiarygodnie niska waga. Maszyna zapewnia wygodę użytkowania, ponieważ waży zaledwie 1,2 kg. Pozwala to na używanie jej wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, bez wysiłku i używania nadmiernej siły.


Trzy wymienne szczotki

Do dyspozycji masz trzy wymienne głowice, których użyjesz do różnych rodzajów czyszczonej powierzchni:

  • szczotka elektryczna do podłóg + rurka aluminiowa
  • mała szczotka do odkurzania wszystkich powierzchni
  • szczotka do odkurzania trudno dostępnych miejsc

Tryb odkurzacza samochodowego

To nie wszystko czym zaskoczy Cię Nee'bo Piona! Maszyna nie ogranicza się tylko do zmiany szczotki. Dla znacznie lepszego efektu sprzątania zastosowano w niej przycisk turbo dwukrotnie zwiększający siłę ssania! Dzięki niemu efekty Twojej pracy będą widoczne znacznie szybciej i przy mniejszym wysiłku.


Czas pracy baterii

Bateria bezprzewodowych urządzeń to zawsze istotna kwestia. Akumulator wbudowany w Nee'bo Piona wystarcza średnio na 40 minut ciągłej pracy. Ładowania dokonujesz za pomocą dołączonej bazy dokowania. Jest ona niewielkich rozmiarów, dlatego zmieści się w każdym zakamarku domu. Wystarczą cztery godziny podpięcia do sieci elektrycznej, aby w pełni uzupełnić baterię.

baza dokowania Nee'bo


Zobacz w czym Nee'bo Piona jest lepszy:

tabela porównania odkurzacza Nee'bo z innymi produktami


Parametry

Moc silnika:120 W
Bateria:2200 mAh
Napięcie:22,2 V cm
Czas ładowania:4 godziny
Czas pracy:40 minut
Siła ssania:7 kPa
Pojemność pojemnika:500 ml
Głośność:65 Db
Kolor:niebieski, szary

Filmy

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!