Formy Płatności

Ceny w naszym sklepie są cenami brutto i nie uwzględniają kosztów przesyłki. Koszty transportu pokrywa Klient.

Za zamówione produkty można zapłacić korzystając z trzech form płatności:Pamiętaj: przy zamówieniu o wartości powyżej 400,00 zł brutto otrzymasz przesyłkę GRATIS!


 • PayU - system bezpiecznych transakcji online. Najszybsza forma płatności umożliwiająca zapłatę za pomocą systemu bankowego bądź karty płatniczej.

  Autoryzacja płatności online następuje natychmiast po wykonaniu transakcji bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia. Oznacza to, że po wybraniu tej formy płatności i natychmiastowym opłaceniu zamówienia przy jej wykorzystaniu, wysyłamy zamówiony towar w najbliższym dniu roboczym o godzinie 12:00. Jeśli zatem zamówienie zostało opłacone przed godziną 12:00 to przesyłka dojdzie do Ciebie już następnego dnia!

  Termin płatności za towar wynosi 7 dni od daty złożenia zamówienia przez Klienta. W przypadku nie odnotowania wpłaty po upływie tego terminu transakcja jest anulowana.

  W przypadku, gdy za zamówienie nie chcesz płacić natychmiast po jego złożeniu, to link do późniejszego uiszczenia opłaty znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto i przejściu do odpowiedniego zamówienia w historii swoich zamówień.

 • Przelew tradycyjny - kwota zamówienia powinna zostać przelana na rachunek bankowy sklepu. Dane do przelewu są wysyłane Klientowi po złożeniu zamówienia oraz są dostępne poniżej:
  NR RACHUNKU: 85 1500 1982 1219 8002 5581 0000
  NAZWA BANKU: BZ WBK
  NAZWA ODBIORCY: DEBIUT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
  ADRES ODBIORCY: LODOWA 106A, 93-232 ŁÓDŹ
  TYTUŁ WPŁATY: ZAMÓWIENIE NR „XXXX”

  Towar wysyłamy w najbliższym dniu roboczym o godzinie 12:00 po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Ze względu na różny czas transferu pieniędzy między poszczególnymi bankami okres oczekiwania na zaksięgowanie może wynieść od 1 do 3 dni. Czas oczekiwania na zamówienie jest zatem dłuższy przy wyborze tej formy płatności.

  Termin płatności za towar wynosi 7 dni od daty złożenia zamówienia przez Klienta. W przypadku nie odnotowania wpłaty po upływie tego terminu transakcja jest anulowana.

 • Płatność przy odbiorze - należność pobiera kurier firmy InPost.

  Przy wybraniu tej formy płatności wysyłamy zamówienie w najbliższym dniu roboczym o godzinie 12:00. Jeśli zatem złożysz zamówienie przed godziną 12:00 to towar otrzymasz już następnego dnia!

  W przypadku niezadowolenia ze stanu otrzymanej przesyłki nie musisz płacić kurierowi. Przy wyborze tej formy płatności masz zawsze pewność, że płacisz tylko za pełnowartościowy i sprawdzony produkt.