• Pledge Wood Classic - Środek do mycia i konserwacji drewna - 250 ml - Higiena.NET

Pledge Wood Classic - Środek do mycia i konserwacji drewna - 250 ml

Kod towaru: 690088

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 9,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SC Johnson

Marka: Pledge

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Pledge Wood Classic - Środek do mycia i konserwacji drewna - 250 ml

Opis

Środek do pielęgnacji i konserwacji drewnianych mebli

Łatwy i szybki w obsłudze preparat do pielęgnacji mebli o niezwykle skutecznym działaniu. Nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju zabezpieczonych powierzchni drewnianych. Stanowi nieocenione wsparcie zarówno podczas codziennej pielęgnacji, jak i w przypadku czyszczenia trudnych zabrudzeń. Pledge Wood Classic pomoże Ci bez wysiłku pozbyć się m.in. uciążliwych, ciągle powracających odcisków palców oraz kurzu. Niezwykła receptura środka jest jednak odpowiedzialna nie tylko za utrzymanie wysokiego poziomu czystości.

Prezentowany produkt uwydatnia i podkreśla naturalne piękno drewnianych powierzchni, przywracając im pierwotny kolor i dawny blask bez obaw o pozostawienie smug czy zacieków. Dzięki niemu Twoje meble zyskają na atrakcyjności i bez wątpienia przykują uwagę. Co więcej, zawarte w recepturze pianki składniki konserwujące sprawią, że drewno pozostanie w tak znakomitej kondycji przez bardzo długi czas.

Oprócz tego środek zneutralizuje również przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas świeżą, przyjemną wonią. Dodatkowo, niezwykle funkcjonalny aplikator w spray’u w spray’u wyraźnie ułatwi Ci dozowanie preparatu i pozwoli dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Pledge Wood Classic sprawi, że Twoja praca stanie się prosta i wygodna, a końcowy efekt znacznie bardziej widoczny.


Zastosowanie

Wstrząśnij puszką przez użyciem. Spryskaj powierzchnię preparatem a następnie wytrzyj za pomocą miękkiej ściereczki, najlepiej natychmiast po zastosowaniu. Możesz także nanieść produkt na ściereczkę i wytrzeć powierzchnię przy jej użyciu. Środka nie należy stosować na drewnie niezabezpieczonym, podłogach i wannach.


Parametry

Pojemność:250 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!