• Presto - Ściereczki nawilżane do różnych powierzchni – 72 sztuki - Higiena.NET

Presto - Ściereczki nawilżane do różnych powierzchni – 72 sztuki

Kod towaru: 013150

Cena brutto 8,10

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Presto - Ściereczki nawilżane do różnych powierzchni – 72 sztuki

Opis

Presto - Ściereczki nawilżane do różnych powierzchni – 72 sztuki

Bardzo praktyczne ściereczki nawilżane Presto, marki znanej z doskonałych produktów do sprzątania domu. Oferowany produkt łączy w sobie zalety ściereczek i płynu czyszczącego, co sprawia, że jest niezastąpiony zarówno podczas codziennego sprzątania, jak i gruntownych porządków. Dzięki ściereczkom, które możesz mieć zawsze pod ręką nasza praca stanie się znacznie lżejsza i zabierze mniej czasu.

Chusteczki nadają się doskonale do czyszczenia mebli laminowanych oraz powierzchni z tworzyw sztucznych, w tym z plastiku. Świetnie zbierają kurz oraz usuwają różne zabrudzenia, np. uciążliwe ślady palców. Co więcej, zawarta w składzie emulsja oleju silikonowego nadaje mytym powierzchniom połysk bez smug i zacieków, dzięki czemu wyglądają niemal jak nowe.

Dodatkowo, spośród innych dostępnych na rynku artykułów do sprzątania domu, chusteczki Presto wyróżnia wyjątkowo skutecznie działanie antystatyczne. Podczas sprzątania na nasze meble nakładana jest delikatna warstwa ochronna, która spowalnia proces osadzania się kurzu. Ma to bezpośredni wpływ na trwałość efektów naszej pracy – z ściereczkami Presto nasze pomieszczenia pozostaną czyste przez znacznie dłuższy czas.


Parametry

Liczba ściereczek:72

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!