• Pronto 5w1 - Płyn do podłóg i mebli drewnianych - 750ml - Higiena.NET
  • Pronto 5w1 - Płyn do podłóg i mebli drewnianych - 750ml - Higiena.NET

Pronto 5w1 - Płyn do podłóg i mebli drewnianych - 750ml

Kod towaru: PRONTO/750/DO DREW/BRĄZOWE

Cena brutto 14,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SC Johnson

Marka: Pronto

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Pronto 5w1 - Płyn do podłóg i mebli drewnianych - 750ml
  • Pronto 5w1 - Płyn do podłóg i mebli drewnianych - 750ml

Opis

Środek do mycia i pielęgnacji drewna

Niezwykle praktyczny płyn marki Pronto do mycia podłóg i mebli drewnianych, który łączy w sobie aż 5 różnych funkcji, dzięki którym nasze powierzchnie utrzymają atrakcyjny wygląd przez bardzo długi czas. Środek nadaje się perfekcyjnie do codziennej pielęgnacji oraz gruntownego czyszczenia.

Podstawowym zadaniem preparatu marki Pronto jest rzecz jasna czyszczenie. Jego łagodna receptura w delikatny sposób usunie wszystkie uciążliwe zabrudzenia, w tym także stale powracający kurz czy ślady tłuszczu. Środek doskonale odświeży i podkreśli naturalne piękno naszych podłóg oraz mebli. Płyn Pronto doskonale nawilża, a po myciu pozostawia po sobie jedynie nieskazitelny połysk bez smug, przez co Twoje powierzchnie będą wyglądały jak nowe.

Z kolei składniki zabezpieczające drewno pomogą w jego konserwacji, sprawiając, że Twoje podłogi i meble będą bardziej odporne na mikrouszkodzenia oraz wydłużą ich życie. Dodatkowo, płyn pomoże również w neutralizacji nieprzyjemnym zapachów, zastępując je długotrwałą, świeżą wonią, opartą na naturalnych olejkach sosnowych.


Zastosowanie

Do skutecznego mycia wystarczy wymieszać 2 nakrętki płynu z 5 litrami ciepłej wody. Następnie należy nanieść i rozprowadzić płyn na całej czyszczonej powierzchni za pomocą mopa, szmatki lub gąbki. W przypadku korzystania ze szmatki nie jest wymagane spłukiwanie i osuszanie. Dla bezpieczeństwa przed użyciem sugerowane jest sprawdzenie działania preparatu na niewielkim fragmencie powierzchni. Stosować jedynie na drewnie zabezpieczonym.


Parametry

Pojemność:750 ml