• Propspray – Płyn do dezynfekcji powierzchni i urządzeń – 5 l - Higiena.NET

Propspray – Płyn do dezynfekcji powierzchni i urządzeń – 5 l

Kod towaru: PROPSPRAY/5L

Cena brutto 200,60 270,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Propspray – Płyn do dezynfekcji powierzchni i urządzeń – 5 l

Opis

Propspray – Płyn do dezynfekcji powierzchni i urządzeń – 5 l

Fachowy preparat na bazie alkoholu do dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń. Działa efektywnie przeciwko wirusom, bakteriom, grzybom i prątkom gruźlicy.

Skutecznie niszczy koronawirusa.

Oferowany środek skierowany jest przede wszystkim do klientów dla których wysoki poziom higieny stanowi najwyższy priorytet. Propspray może być stosowany na wszystkich rodzajach zmywalnych powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholu, w tym także urządzeń medycznych. To nieoceniona pomoc przede wszystkim w przychodniach lekarskich, gabinetach stomatologicznych czy salonach kosmetycznych. Doskonale sprawdzi się np. podczas odkażania blatów roboczych, leżanek, foteli, a także sprzętu sportowego czy toalet w gospodarstwach domowych.

Preparat Propspray to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie efektywność oraz komfort wykonywania prac związanych z utrzymaniem czystości w Twoim miejscu pracy. Silnie skoncentrowana receptura środka zagwarantuje bardzo wysoką wydajność, a co za tym idzie, umożliwi utrzymanie sterylności w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat jest gotowy do użycia, nie należy go rozcieńczać. Niewielką ilość środka należy nanieść na umytą i suchą powierzchnię za pomocą spryskiwacza z odległości około 30cm i pozostawić na 5 minut, bądź dłużej w zależności od pożądanego efektu. Propspray można nanieść także za pomocą szmatki lub gąbki. Dezynfekowane powierzchnie nie wymagają spłukiwania. Cały proces należy przeprowadzać w temperaturze pokojowej.

Uwaga! Uwaga! Środka nie stosować na narzędzIach, które są wyrobami medycznymi.


Parametry

Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

  • Wydajny, nie śmierdzi, cena z dnia na dzień coraz wyższa :(