• Pura Comfort Black – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL - Higiena.NET

Pura Comfort Black – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL

Kod towaru: 118-038-XL

Cena brutto 17,00

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Pura Comfort Black – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL

Opis

Pura Comfort Black – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL

Wysokiej jakości jednorazowe rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, stanowiącego znacznie bardziej funkcjonalną alternatywę dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, podstawowych zastosowań w gabinetach medycznych, laboratoriach, czy zakładach kosmetycznych.

Brak pudru wewnątrz rękawic i wykorzystanie hipoalergicznego nitrylu sprawia, że ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera. Wyraźnie zwiększa to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na wrażliwej skórze pacjenta.

Materiał z którego wykonane są rękawice odznacza się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub innym ostrym narzędziem.

Niezwykła miękkość, elastyczność i teksturowana faktura gwarantują znakomite wyczucie dotyku i bardzo pewny chwyt, wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, rękawice pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Produkt marki Med Comfort służy do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Rozmiar:XL
Kolor:Czarny
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
AQL(poziom szczelności):1.5
Opakowanie:100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!