• Texxor – Rękawice robocze z wyściółką, długie, lateksowe, niebieskie – L - Higiena.NET

Texxor – Rękawice robocze z wyściółką, długie, lateksowe, niebieskie – L

Kod towaru: RĘKA/GOSPO/BAWEŁ/L

Cena brutto 3,65

Producent: Texxor

Marka: Texxor

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Texxor – Rękawice robocze z wyściółką, długie, lateksowe, niebieskie – L

Opis

Texxor – Rękawice robocze z wyściółką, długie, lateksowe, niebieskie – L

Profesjonalne rękawice robocze wykonane z lateksu, niezwykle elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich, podstawowych zadań przy pracach sanitarnych, porządkowych czy ogrodniczych np. przy sortowaniu warzyw.

Dzięki szczelnej warstwie lateksu i wykonanej z bawełny wyściółce wewnątrz, rękawice zapewnią Twoim dłoniom świetną ochronę przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami z takich uciążliwych substancji jak smary, oleje czy rozpuszczalniki.

Aby zagwarantować pewny chwyt i znacząco zwiększyć komfort noszenia, powierzchnia rękawic wyposażona została w moletowaną fakturę antypoślizgową. Dodatkowo, rolowany, elastyczny mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Produkt marki Texxor jest wielokrotnego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice zapewniają dużą ochronę przed detergentami i mikroorganizmami. Rękawice są dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Kolor:Niebieski
Materiał:Lateks - naturalna guma
Rozmiar:L
Długość:300 mm
Opakowanie:1 para
Opakowanie zbiorcze:1 zgrzewka = 10 par