• Rnitrio-B – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – M - Higiena.NET

Rnitrio-B – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – M

Kod towaru: 972721

Cena brutto 72,95

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Rnitrio-B – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – M

Opis

Rnitrio-B – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – M

Bardzo dobrej jakości rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, który stanowi hipoalergiczną alternatywę dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się świetnie przede wszystkim podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w szpitalach, przychodniach lekarskich czy salonach kosmetycznych.

Przyjazny dla skóry nitryl i brak pudru na jego powierzchni to właściwości zdecydowanie zmniejszające ryzyko pojawienia się przykrych reakcji alergicznych bądź różnego rodzaju podrażnień. Wyraźnie poprawia to funkcjonalność rękawic w porównaniu do ich lateksowych odpowiedników, mogących powodować niepożądane reakcje na skórze pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki wyróżnia się również wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Oferowany materiał nitrylowy jest miękki i elastyczny, dzięki czemu rękawiczki świetnie dopasowują się do dłoni i zwiększają komfort ich noszenia. Dodatkowo, teksturowana powierzchnia zapewnia użytkownikowi naprawdę pewny chwyt. Rękawiczki pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet zdecydowanie ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie należy ich stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Rozmiar:M
Kolor:Czarny
Materiał:Nitryl
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 100 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!