• Santex Powdered – Rękawiczki diagnostyczne, lateksowe, pudrowane, kremowe, 100 sztuk – M - Higiena.NET

Santex Powdered – Rękawiczki diagnostyczne, lateksowe, pudrowane, kremowe, 100 sztuk – M

Kod towaru: RD11010003

Cena brutto 54,00

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Santex Powdered – Rękawiczki diagnostyczne, lateksowe, pudrowane, kremowe, 100 sztuk – M

Opis

Santex Powdered – Rękawiczki diagnostyczne, lateksowe, pudrowane, kremowe, 100 sztuk – M

Wysokiej jakości jednorazowe rękawice diagnostyczne wykonane z lateksu, elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, podstawowych zastosowań w gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach.

Lateks z którego wykonane są rękawice odznacza się nie tylko dużą odpornością na działanie drobnoustrojów takich jak koronawirus Sars-CoV-2, ale także wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia wyraźnie większą ochronę przed przebiciami niż rękawiczki winylowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub zranieniem innym ostrym narzędziem.

Większość dostępnych na rynku rękawiczek gwarantuje szczelność na poziomie AQL 1.5, co jest minimalną wartością dopuszczalną do użytku medycznego. Jednak wbrew pozorom im liczba jest mniejsza, tym lepiej, ponieważ rękawice są po prostu w stanie zatrzymać jeszcze mniejsze cząsteczki drobnoustrojów. Dlatego właśnie oferowane rękawice wykonano w technologii, która gwarantuje poziom szczelności AQL 1.0, dzięki czemu zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

Bardzo ważną cechą materiału z którego wykonane są rękawiczki jest miękkość i elastyczność gwarantujące znakomite wyczucie dotyku i bardzo pewny chwyt. Wyraźnie zwiększa to wygodę podczas wykonywania różnych zadań, zwłaszcza takich, które wymagają precyzji. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę.


Zastosowanie

Produkt marki Santex nie jest jałowy i służy do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Kremowy
Środek pudrujący:Skrobia kukurydziana
Materiał:Lateks - naturalna guma
Rozmiar:M
AQL(poziom szczelności):1.0
Jednostka sprzedaży:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 opakowań x 100 sztuk = 1000 sztuk

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!