• Ecolab Sator – Środek myjąco-dezynfekujący do powierzchni sanitarnych – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Sator – Środek myjąco-dezynfekujący do powierzchni sanitarnych – 1 l

Kod towaru: 3052900

Cena brutto 50,20

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Sator – Środek myjąco-dezynfekujący do powierzchni sanitarnych – 1 l

Opis

Ecolab Sator – Środek myjąco-dezynfekujący do powierzchni sanitarnych – 1 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń sanitarnych. Płyn skierowany jest przede wszystkim do klientów dla których wysoki poziom higieny stanowi najwyższy priorytet. Sator sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni sanitarnych np. umywalek, wanien czy kabin prysznicowych. Stanowi idealne rozwiązanie dla placówek publicznych np. szpitali, hal sportowych bądź szkół.

Preparat Sator spośród innych preparatów dezynfekcyjnych wyróżnia m.in. fakt, że dodatkowe mycie powierzchni, które najczęściej poprzedza samą dezynfekcję, nie jest w tym wypadku wymagane. Środek usuwa nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia, takie jak plamy tłuszczu czy osady z mydła. Sator odpowiada jednocześnie za dezynfekcję, mycie, a także wybielanie powierzchni - wszystko w jednym cyklu roboczym. W znacznym stopniu skraca to czas poświęcany na utrzymanie wysokiego poziomu higieny.

Preparat marki Ecolab to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie efektywność oraz komfort wykonywania prac związanych z utrzymaniem czystości w Twoim miejscu pracy. Silnie skoncentrowana receptura środka zagwarantuje bardzo wysoką wydajność, a co za tym idzie, umożliwi utrzymanie sterylności w przystępnej cenie. Dodatkowo, preparat neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je świeżą wonią.


Zastosowanie

Przygotuj rozwór preparatu z czystą wodą o stężeniu dostosowanym do stopnia zabrudzeń, a następnie nanieś na powierzchnię za pomocą ściereczki i przetrzyj. Pozostaw do wyschnięcia w zależności od wymaganego poziomu dezynfekcji - 5 minut dla działania bakteriobójczego lub 30 minut dla działania grzybobójczego. Na koniec spłucz wszystko czystą wodą. Do usuwania uporczywego brudu należy korzystać z preparatu bez rozcieńczania.


Parametry

Pojemność:1 l