• Sauber Lab AR10 Citro – Uniwersalny środek do mycia powierzchni z odtłuszczaczem, cytrynowy – 1 l - Higiena.NET

Sauber Lab AR10 Citro – Uniwersalny środek do mycia powierzchni z odtłuszczaczem, cytrynowy – 1 l

Kod towaru: AR10 CITRO 1L

Cena brutto 19,99

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab AR10 Citro – Uniwersalny środek do mycia powierzchni z odtłuszczaczem, cytrynowy – 1 l

Opis

Sauber Lab AR10 Citro – Uniwersalny środek do mycia powierzchni z odtłuszczaczem, cytrynowy – 1 l

Wysokiej jakości, silnie skoncentrowany preparat do mycia wszelkiego rodzaju twardych, wodoodpornych powierzchni. Jest niezastąpiony zarówno podczas wykonywania codziennych prac, jak i trakcie czyszczenia gruntownego trudnych zabrudzeń. Świetnie poradzi sobie w wielu różnych sytuacjach i wyczyści z łatwością takie powierzchnie jak np.:

  • Meble
  • Wanny, umywalki i inna armatura
  • Drzwi i okna
  • Tworzywa sztuczne
  • Zatłuszczone kuchenki i piekarniki

Formuła środka została wzbogacona o alkohol, który sprawia całość bardzo szybko wysycha. Dzięki temu AR 10 Citro gwarantuje zwiększenie poziomu połysku Twoim powierzchni i nie pozostawia po sobie niepożądanych smug i zacieków. Preparat bardzo skutecznie radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami pochodzenia tłuszczowego. Szybko je rozpuszcza, ograniczając Twój wysiłek do minimum. Dodatkowo, środek posiada przyjemny, cytrusowy zapach, który dopełni kompleksowego wrażenia czystości całej powierzchni, oraz sprawi, że Twoja praca będzie o wiele bardziej komfortowa.

Korzystanie z koncentratu AR 10 Citro gwarantuje nie tylko wysoki poziom czystości i higieny, ale także zwiększa oszczędność zarówno pieniędzy, jak i miejsca. Oferowany środek należy rozcieńczać z dużą ilością wody, co sprawia, że jedna butelka litrowego koncentratu wystarcza na znacznie dłużej, niż zwykły środek w o tej samej pojemności. Ogranicza to koszty kupna kolejnych preparatów, ich dostawy oraz magazynowania, oraz zmniejsza ilość odpadów.


Zastosowanie

W zależności od stopnia zabrudzeń, rozpuść od 20 do 40 ml preparatu w 10 litrach czystej wody. Usuń z powierzchni luźne zabrudzenia i uzyskanym roztworem umyj żądane powierzchnie za pomocą gąbki, ściereczki, tradycyjnego mopa, czy maszyn sprzątających. Środek nie wymaga spłukiwania.


Parametry

Pojemność:1 l
Zapach:Cytrynowy