• Sauber Lab GR11 Lino Clean – Środek do gruntownego mycia linoleum – 10 l - Higiena.NET

Sauber Lab GR11 Lino Clean – Środek do gruntownego mycia linoleum – 10 l

Kod towaru: GR11

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 243,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

W magazynie: 9 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab GR11 Lino Clean – Środek do gruntownego mycia linoleum – 10 l

Opis

Sauber Lab GR11 Lino Clean – Środek do gruntownego mycia linoleum – 10 l

Wysokiej jakości, skoncentrowany preparat do myca wszelkiego rodzaju powierzchni odpornych na działanie wody i rozpuszczalników. GR11 Lino Clean to doskonały preparat z funkcją stripera do gruntownego usuwania trudnych zabrudzeń. Bardzo dobrze sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach i pomoże Ci bez wysiłku umyć takie powierzchnie jak np.:

  • Linoleum w halach sportowych
  • Podłogi w fabrykach
  • Gumowe podłogi w lokalach gastronomicznych

Receptura preparatu została wzmocniona o silnie aktywne składniki, które wykonają za Ciebie prawie całą pracę. Dzięki nim, Twój wysiłek zostanie ograniczony do minimum. GR11 Lino Clean szybko i skutecznie rozpuszcza różnego rodzaju trudne zabrudzenia oraz zbędne warstwy ochronne wykonane z wosku i polimeru, a także, dzięki wzbogaceniu o rozpuszczalniki, warstwy poliuretanowe, które są odporne na większość zwykłych środków.

Regularne stosowanie przywróci dawny kolor i nieskazitelny połysk czyszczonym powierzchniom i sprawi, że zalśnią czystością jak nigdy wcześniej. Silnie skoncentrowana formuła GR11 Lino Clean, sprawi, że preparat wystarczy na wiele dozowań, co przełoży się na oszczędność pieniędzy oraz pozwoli zredukować odpady z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

W zależności od stopnia zabrudzenia i pożądanego efektu Rozpuść od około 80 ml do 3 litrów preparatu w 10 litrach czystej wody. Tak uzyskany roztwór rozprowadź na mytej powierzchni i wyczyść ją wybranym sposobem. Środek nadaje się do korzystania w połączeniu z mopem tradycyjnym, a także urządzeniami do mycia maszynowego. Zalecane jest korzystanie z osłony oczu.


Parametry

Pojemność:10 l